Sveikatos optimizavimas – tai žmogaus organizmui būdingų savireguliacijos mechanizmų skatinimas siekiant optimalaus sveikatos lygmens.

Sveikatos optimizavimo koncepcija remiasi pažangiausiomis neinvazinėmis technologijomis, leidžiančiomis:

  • tiksliai nustatyti daugiau nei 20 000 sveikatos parametrų;
  • išsiaiškinti sveikatos problemų priežastis;
  • nustatyti fizinę, biocheminę, energinę, emocinę pusiausvyrą trikdančius pirminius ir antrinius veiksnius;
  • ištirti gyvensenos ypatumus;
  • ir imtis priemonių sveikatos trikdžiams pašalinti.

Šią koncepciją sukūrė norvegas Thomas Aksnesas, padedamas tyrimų komandų, mokslininkų ir technologijų kūrėjų visame pasaulyje. Pastaruosius 15 metų sveikatos optimizavimo koncepcija sėkmingai diegiama klinikose visame pasaulyje.

Sveikatos optimizavimo koncepcijoje naudojama daugiau nei 30 technologijų. Kiekviena ši technologija padeda nustatyti daugybę paciento sveikatos būklės sudedamųjų dalių – tarsi dėlionės kibukų. Novatoriškiausias mūsų patentuotos metodikos aspektas yra tai, kad technologijos padeda sujungti šiuos pavienius dėlionės kibukus į išsamų sveikatos vaizdą.

Daugelis sveikatos optimizavimo koncepcijoje naudojamų technologijų taikomos ir kitose srityse, tačiau tik mūsų metodika užtikrina maksimalią jų naudą. Mes sukūrėme koncepciją, kuri gali padėti daugumai žmonių pasiekti optimalią sveikatos būklę tokiu būdu, kuris naudojant atskiras technologijas ar kitokius gydymo metodus tiesiog neįmanomas.

SIMPTOMŲ GYDYMO LAIKAI BAIGĖSI!

Sutelkus dėmesį į ligas sukeliančius veiksnius, pagal specialią metodiką ugdant gyvenseną ir taikant šiuolaikinę medicinos įrangą skatinami vidiniai žmogaus savireguliacijos mechanizmai, tad organizmas įgalinamas greitai ir efektyviai išspręsti daugelį sveikatos problemų.

KUO IŠSKIRTINĖ SVEIKATOS OPTIMIZAVIMO (SO) KONCEPCIJA?

Tai pažangi, aukštosiomis technologijomis grįsta ir visa apimanti medicinos koncepcija, jos tikslas – skatinanti savaiminį organizmo gijimą.

22 metus buvo vykdomi tyrimai  ir tai padėjo SO koncepcijai tapti pasauline lydere taikant aukštąsias technologijas, gydymą ir  gyvensenos korekciją organizmo savaiminio gijimo mechanizmams aktyvinti.

Tai visapusė koncepcija, leidžianti tiksliai nustatyti daugiau nei 20 000 sveikatos parametrų.

32 skirtingos sveikatos vertinimo ir terapijos technologijos ir tūkstančiai patentuotų protokolų suteikia SO klinikoms išsamiausią ir efektyviausią pasaulio mastu sveikatos įvertinimo ir terapijos platformą.

Simptomų gydymo laikai baigėsi! Patentuota metodika besiremiant SO koncepcija jau šiandien įgalina mus nustatyti tikrąsias ligų priežastis ir jas sukeliančius veiksnius ir suteikia įrankius juos įveikti.

Naujausi mokslo atradimai ir technologijos. SO nėra susisaisčiusi su konkrečiais įrangos gamintojais, taigi turime galimybę užtikrinti, kad mūsų klinikos visada naudotųsi tuo, kas pažangiausia.

Strateginė partnerystė. Siekdamos toliau plėtoti taikomas sveikatos optimizavimo technologijas, SO klinikos strateginės partnerystės pagrindu dirba su geriausiais, savo srityje pirmaujančiais technologijų gamintojais.

Išsamiausia metodika. Kiekviena taikoma technologija padeda aptikti pavienius didelės dėlionės kibukus – juos mūsų metodika surenka į visumą, šitaip tampa įmanoma pamatyti bendrą vaizdą ir priimti tinkamą visa apimantį sprendimą.

Nuolatinis koncepcijos tobulinimas užtikrinamas įgyvendinant suderintus SO klinikų tyrimo ir plėtros projektus ir apibendrinant rezultatus, taip pat bendradarbiaujant su pirmaujančiais mokslinio tyrimo ir eksperimentinės veiklos centrais bei gamintojais visame pasaulyje.

Greitas ir stiprus poveikis. Šis požiūris siūlo realius ir greitus sprendimus skausmo kamuojamiems klientams. SO metodika padeda atsikratyti dėl nenustatytos diagnozės varginančių kančių ir užkirsti kelią komplikacijoms.

Holistiniai sprendimai daromi žvelgiant į žmogų kaip į visumą, apimančią protą, kūną ir dvasią (bet tuo neapsiribojant).

Pagrįstos išvados. Be gydytojo apklausos ir tyrimų rezultatų, išvada daroma remiantis ir preliminariu, ir baigiamuoju įvertinimu, o šie grindžiami aukštųjų technologijų medicinos prietaisų duomenimis, apibūdinančiais homeostazę, sveikatos būklę ir kūno sistemų funkcionavimą.

Sveikatą trikdančių veiksnių šalinimas. Aukštųjų technologijų derinys leidžia įvertinti pagrindinių ir tiesioginių priežastinių veiksnių derinį, taip pat suteikia galimybę taikant efektyvią neinvazinę terapiją grąžinti natūralią organizmo pusiausvyrą.

Įgaliname klientus suteikti savo vidiniams savireguliacijos mechanizmams tokių gebėjimų ir tokią galią, kad gyvenimas tęstųsi ilgai, o sveikata išliktų natūralios būklės.

Per 17 klinikinės patirties metų – pagerinome daugiau nei 500 000 klientų sveikatą.

Sveikatos optimizavimo klinikos koncepcija sukurta remiantis unikalia, patentuota ir patikimai patikrinta Thomo Aksneso „H.E.A.L.T.H.“ metodika ir filosofija:

Hipokrato sveikatos filosofija: išsiaiškinti, kas pernelyg apkrauna savireguliacijos mechanizmus. Hipokrato mokymas: „Ligos neatsiranda lyg perkūnas iš giedro dangaus. Jos vystosi pamažu, kasdien nusidedant prieš gamtą. Kai susikaupia tam tikras nuodėmių kiekis, ištinka liga.“

Klientas mokomas (angl. educating) sveikos gyvensenos, paaiškinama, kokie gyvenimo būdo pokyčiai būtini, siekiant sukurti tinkamas sąlygas sėkmingai savireguliacijos mechanizmų veiklai. Mokymas grindžiamas konkrečiais veiksniais, kurie, remiantis atliktais tyrimais, suteiks didžiausią naudą organizmui.

Ydingai veikiančių organizmo funkcijų įvertinimas (angl. assessment): visa apimantis ląstelių, organų ir reguliavimo sistemų veiklos įvertinimas naudojant moderniausių šios paskirties technologijų derinį.

Pagrindinių ir giluminių negalavimo veiksnių nustatymas (angl. locating) naudojant aukštųjų technologijų įrangą ir prireikus pasitelkiant biocheminius tyrimus.

Negalavimo priežasčių bei konkrečių problemų nustatymas (angl. targeting) bei sprendimų formulavimas naudojant efektyviausią, dažniausiai aukštosiomis technologijomis paremtą gydymo metodų derinį.

Homeostazė atkuriama skatinant organizmo savireguliacijos mechanizmus. Sustabdomas adaptacijos procesas, dėl kurio organizmas, laikydamas problemas norma, jas ignoruoja.

© Copyright Health Optimizing