Aukštosios technologijos žengia net į psichologo kabinetą

Šaltinis delfi.lt | 2020-06-05

Atlikus vos 4 minučių žmogaus balso analizės įrašą, pasitelkus dirbtinio intelekto pagrindu veikiančią technologiją, psichologas gauna stebėtinai daug informacijos apie asmens charakterio bruožus, šiuo metu dominuojančias emocijas bei jų sąsajas su kūnu ar patiriamą streso lygį.

Susipažinti su esama sveikatos būkle – pirmas žingsnis siekiant apsisaugoti nuo virusų ateityje

2020-06-02

Esame linkę pamiršti prevenciškai rūpintis savo sveikata, o juk šeimos gydytojo kabinetas – puiki vieta pradėti pažintį su esama sveikatos būkle.

Su kokiais iššūkiais susidūrė žmonės karantino laikotarpiu, kas jiems buvo sunkiausia; ko žmonės nedarė, ką atidėjo su sveikata susijusiuose atvejuose, ar vertėjo taip elgtis; ką daryti, kad kitą kartą pandemija nebūtų baisi. Apie visa tai pasakoja šeimos gydytoja Gabrielė Šeputytė, kuri karantino metu savanoriavo medo.lt bei dirbo skubios pagalbos skyriuje.

Virusų baimė užkoduota mūsų genuose

2020-05-28

Naujausi tyrimai įvairiose pasaulio šalyse fiksuoja išaugusį nepasitenkinimą ir susvetimėjimą. Britų Kolumbijos universiteto mokslininkai paviešino studiją, kurioje teigiama, kad infekcinių ligų baimė gali būti nulemta mūsų išgyvenimo instinktų. Psichologė Miglė pasakoja iš kur kyla pandemijos baimė; kas yra baimė ir nerimas ir koks tarp jų skirtumas; kada prasideda panika ir kaip ją atpažinti; kodėl nevertėtų ieškoti informacijos apie simptomus, ligas, virusus internete; kaip padėti artimiesiems nusiraminti besitęsiančio karantino laikotarpiu.

ARTĖJANČIOS TARPTAUTINĖS MOTERŲ SVEIKATOS GERINIMO DIENOS PROGA PARUOŠĖME JUMS DOVANĄ!

2020-05-26

Užsiregistravusioms pagrindiniam sveikatos įvertinimui iki birželio 5 d. padovanosime termografinį krūtinės tyrimą! Tai neinvazinis termografinis tyrimas, kurio metu matuojama kūno temperatūra. Stebint temperatūros pokyčius, ieškoma uždegiminių požymių, signalizuojančių apie limfotakos sutrikimus ar gėrybinius/piktybinius audinio pakitimus.

COVID-19: Sveikata yra daugiau nei ligos nebuvimas

2020-04-24

Health Optimizing Vilnius konsultantė ir gydytoja Dr. Mihaiela Pentiuc dalinasi mintimis apie COVID-19. Interviu išgirsite ar visais atvejais gerai stimuliuoti imunitetą ir kas yra imunitetas, ar patiriami simptomai jau reiškia kokią nors ligą, ar moderniosios technologijos gali įveikti virusus.

Norvegų mokslininkas: „Mūsų organizmas yra pajėgus įveikti COVID-19“

Šaltinis lrytas.lt | 2020-04-17

„Žmogaus organizmas yra sudėtingesnis nei visos žmogaus sukurtos technologijos kartu sudėjus. Jame milijonai procesų yra įgimtai sureguliuoti iki tobulumo. Todėl sveikas kūnas gali lengvai susidoroti su įvairiais susirgimais, įskaitant daugumą virusų,“ – teigia įvairiose pasaulio šalyse veikiančių gydymo centrų „Health Optimizing“ įkūrėjas, sveikatos atstatymui be medikamentų prioritetą teikiantis norvegų mokslininkas Thomas Aksnes. […]

Norvegas mokslininkas Thomas Aksnes: „Mano Misija – keisti medicinos paradigmą“

Šaltinis mamosdiena.lt | 2018-04-24

Naujosios medicinos genijus, norvegas Mokslininkas Thomas Aksnes teigia, kad mes visi turime milžinišką potencialą puikiai sveikatai, vien tik sukurdami pakankamai gerą gyvenimo būdą. Turint tinkamų žinių ir ketinimų galima džiaugtis puikia sveikata, klestėti, būti energingam, moterims džiaugtis lengvu ir sėkmingu nėštumu, pagimdyti sveiką vaiką, tiesiog tam reikalingi sąmoningi veiksmai. […]

Interviu su Thomas Aksnes

Šaltinis lrt.lt | 2018-04-20

Išskirtinis interviu su alternatyviosios medicinos genijumi vadinamu norvegų mokslininku Thomu Aksnes.

Osteopatas: daugelio ligų priežastis – ne silpnas, bet išbalansuotas imunitetas

Šaltinis 15min | 2020-04-08

Dažnos peršalimo ligos paprastai siejamos su silpnu imunitetu. Nors žmogaus imunitetas tyrinėjamas jau daugiau kaip šimtą metų, ši tema – vis dar diskusijų ir ginčų objektas. Egzistuoja daugybė teorijų, aiškinančių, kas yra imunitetas ir kaip jį reikia stiprinti. Tačiau vis dažniau kalbama ir apie tai, kad daugelio ligų priežastis yra kaip tik per aktyvi imuninė sistema. Apie tai pokalbis su gydytoju osteopatu Nikolajumi Lobanovu. […]