Naudodami aukštąsias technologijas galime išsamiai, realiu laiku pademonstruoti, kas vyksta jūsų organizme. Turime sąlygas pateikti labai išsamų ir tikslų jūsų sveikatos ir negalavimų vaizdą.

Sveikatos optimizavimo koncepcijos pagrindą sudaro visapusiškas technologijomis pagrįstas įvertinimas: nustatome, kas veikia netinkamai, ir tada išsiaiškiname sutrikimo priežastį.

Sveikatos problemas dažniausiai sukelia veiksnių derinys, kurio neįmanoma visiškai pašalinti, nebent būtų atskleistos ir pašalintos visos pirminės ir dauguma antrinių negalavimų priežasčių.

Sveikatos optimizavimo klinikos vertina:

 • sveikatos problemas sukeliančias pamatines priežastis;
 • problemą gilinčius veiksnius;
 • sunkinančius, situaciją dar labiau pabloginančius veiksnius.

SKAITYTI PLAČIAU

Sveikatos optimizavimo koncepcijos pagrindą sudaro visapusis būklės įvertinimas naudojant aukštąsias technologijas: nustatome, kas veikia netinkamai, ir tada išsiaiškiname sutrikimo priežastį.

Sveikatos problemas dažniausiai sukelia veiksnių derinys, kurio neįmanoma visiškai pašalinti, nebent būtų atskleistos ir pašalintos visos pirminės ir dauguma antrinių negalavimų priežasčių.

Sveikatos optimizavimo  klinikos vertina:

 • sveikatos problemą sukeliančias pamatines priežastis;
 • problemą gilinančius veiksnius;
 • sunkinančius, situaciją dar labiau bloginančius veiksnius.

Pagrindinis sveikatos įvertinimas „Health Optimizing“ klinikoje remiasi išsamia svarbiausių sveikatos veiksnių analize. Apibendrinamų parametrų kiekis leidžia nustatyti homeostazės sutrikimus. Mūsų įvertinimas išsamumu daug kartų pranoksta kitose klinikose teikiamą šią paslaugą. Pagrindinis vertinimas atliekamas naudojant aštuonias skirtingas technologijas, integruotas į du įrenginius. Prie daugybės tiesiogiai pamatuojamų parametrų papildomai pridedami veiksniai, apskaičiuojami koreliuojant pagal skirtingas tyrimų metodikas gautus duomenis.

Sprendžiant sveikatos problemas svarbu patikrinti, kaip vyksta pagrindiniai žmogaus organizmo procesai. Taip išsiaiškinama, ką būtina tirti toliau, naudojant kitas priežastinius ryšius atskleidžiančias metodikas. Apibendrinus šių tyrimų rezultatus formuluojamas sprendimas. Jis įgyvendinamas taikant gydymo metodų derinį, skatinantį fiziologinę pusiausvyrą ir gerinantį funkcinius organizmo savireguliacijos mechanizmus.

Sveikatos įvertinimo procedūra veikia kaip prevencinė priemonė: ji išryškina sveikatos problemų priežastis, tada atsižvelgiant į jas formuluojamos rekomendacijos, kokių gyvensenos pokyčių reikia norint užkirsti kelią sveikatos problemoms. Be to, suteikiama galimybė naudojant vaizdinę grafiką stebėti, kaip organizmas reaguoja į gydymo ir gyvensenos pokyčius.

Atliekant pagrindinį vertinimą, daugelis tikėtinų negalavimus sukeliančių veiksnių yra tikrinami ląstelių lygmenyje, naudojant unikalią šiuolaikinę technologiją – elektrointersticinio nuskaitymo metodą. Šiuo metodu tiriami organizmo fiziologiniai procesai, nustatomi jų pakitimai. Kita pagrindinio sveikatos vertinimo dalis – organų struktūrinių pakitimų nustatymas molekulinio spektroskopo metodu (pvz. toksinių medžiagų, patologinių mikroorganizmų, audinio uždegimo ir kt).  Gauti rezultatai sulyginami su statistine duomenų baze – šitaip nustatomos skirtingos patologijos, išaiškėja jų statistinis reikšmingumas. 

Pagrindinio sveikatos vertinimo metu analizuodami tūkstančius parametrų gydytojai gali vertinti:

 • EKG (elektrokardiograma), ŠRV (širdies ritmo variabilumas) – širdies funkcijas ir elektrinį stabilumą;
 • HRV (širdies ritmo dažnio variabilumas) – simpatinės ir parasimpatinės nervų systemos aktyvumą;
 • kraujagyslių funkcijų impulsų bangos plitimo greitį;
 • statisinę širdies ir kraujagyslių ligų riziką;
 • SpO2 (arterinio kraujo įsotinimas deguonimi), VO2 (deguonies sunaudojimas), DO2 (deguonies patekimas/pristatymas);
 • kūno sudėtį – kūno riebalų kiekį bei vandens kiekį vidinėje ir išorinėje ląstelių dalyje;
 • ląstelių aktyvumo, ląstelių metobalizmo ir organų funkcijas;
 • audinių pH ir tarpląstelinius veiksnius;
 • organizmo sisteminį uždegimą;
 • autonominės nervų systemos rodiklius;
 • pagrindinius gliukozės apykaitą trikdančius veiksnius, cukrinio diabeto ligų rizikas;
 • prostatos vėžio rizikos rodiklius;
 • dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sindromo riziką;
 • hormonų lygį;
 • tarpląstelinio skysčio biocheminių mikroelementų rodiklius (natris, kalis, magnis ir kt.);
 • organizmo audinių padermę ir veiksnius ląstelės lygmenyje;
 • mikroorganizmų, gyvsidabrio ir kitų elementų rodiklius;
 • vietinį uždegimą.

Klinikoje naudojamos papildomos sveikatos įvertinimo technologijos:

 • Balso analizės technologija. Atlikus balso analizę galima įvertinti ir pagerinti asmens emocinę bei fizinę gerovę. Nuo 2019 šią technologiją Jungtinių Tautų CIFAL institutas pripažino kaip inovatyvų ir efektyvų diagnostikos bei terapijos metodą. Balse aptiktos žymos priskiriamos prie tam tikrų bruožų bei emocijų grupių ir sudaromas asmenybės profilis. Jis aptariamas su pacientu, paaiškinami rezultatai, stipriausios ir destruktyviausios emocijos bei jų sąsajos su fizine sveikata.
 • Medicininė infraraudonųjų spindulių termografija. Šiuo neinvaziniu metodu matuojama ląstelių temperatūra. Stebint temperatūros pokyčius, nustatomi uždegimai, pavyzdžiui, dantenų, raumenų, sąnarių ar uždegiminiai požymiai signalizuojantys apie limfotakos sutrikimus, gėrybinius ir piktybinius krūtinės audinių pakitimus. Termografinės nuotraukos sutapdinamos su organų vizualiniu filtru ir šitaip gaunamos išsamios vizualinės ataskaitos.
 • Dinaminė termografija. Šio tyrimo metu matuojama apie 200 skirtingų kūno taškų – veide ir visame kūne – vertinama jų reakcija į temperatūros pokyčius. Lyginant konkrečių matavimo taškų duomenis su atskaitos istorine duomenų baze,  gaunama papildomos informacijos apie galimus ankstyvus organizmo pokyčius (endokrininės sistemos, širdies funkcijos, apie cukrinį diabetą ir kt.).
 • Skrandžio funkcijų tyrimo technologija „Heidelberg“. Pacientui duodama nuryti maža (maždaug vitamino dydžio) elektroninė kapsulė su specialiais elektroniniais davikliais, realiu laiku siunčiančiais duomenis į kompiuterinę sistemą. Per ryklę ir stemplę kapsulė nukeliauja į skrandį ir iš jo terpės nustatomas gleivių gausumas, ištuštinimo laikas, rūgštingumo lygis ir jo pokyčiai, skrandžio terpei reaguojant į specialų šarminį tirpalą. Gauti duomenys leidžia nustatyti dampingo sindromą, prievarčio rauko ir pilorinio vožtuvo funkcijų sutrikimus, GERL ir kita. Šis tyrimas būtinas kiekvienam asmeniui, turinčiam skrandžio refliukso ligą, virškinimo problemų, padidėjusį ar sumažėjusį skrandžio rūgštingumą, gastrito požymių, anemiją, odos problemų.
 • Papildomai atliekame ir siunčiame į užsienio šalių laboratorijas unikalius laboratorinius tyrimus, kurių negalima atlikti įprastose klinikose, pavyzdžiui, šlapimo ir peptidų analizę, maisto netoleravimo tyrimą IgG ir IgA, riebalų rūgščių profilio ir kt. tyrimus.

Sveikatos optimizavimo klinikos specializuojasi atlikti platų įvertinimų spektrą – pasitelkiamos aukštosios technologijos leidžia nustatyti beveik 20 000 svarbių parametrų. Kiekvienas duomuo yra milžiniškos žmogaus sveikatos dėlionės kibukas – juos sudėję pamatome bendrą būklės vaizdą. O tada jau galime priimti kvalifikuotus sprendimus, kokį gydymo derinį rekomenduoti siekiant išspręsti sveikatos problemą, užuot apsiribojus simptomų slopinimu.

NORITE NUSTATYTI VARGINANČIŲ SIMPTOMŲ AR LIGŲ VYSTYMOSI PRIEŽASTIS IR JAS PAŠALINTI?

SUSISIEKITE SU MUMIS –  SUTEIKSIME DAUGIAU INFORMACIJOS, KAIP GALIME JUMS PADĖTI

© Copyright Health Optimizing