Klinikoje atliekama:

Infraraudonųjų spindulių termografijos procedūra

Mūsų klinikoje atliekama infraraudonųjų spindulių termografijos procedūra padeda laiku pastebėti kūne dar tik prasidedančius uždegiminius procesus.

Kas yra termografija?

Infraraudonųjų spindulių termografija, tai – bekontaktė ir neskausminga procedūra, kurios metu termo-jutiklio/kameros pagalba yra fiksuojami odos temperatūros pokyčiai reprezentuojami spalvomis. 

Kai šiuo metodu vertinama krūtų sveikata atpažįstami limfotakos blokai, cistos, estrogeno dominavimas, fibrocistinės krūtys, bendri uždegiminiai pakitimai ir net hormonų disbalansas. 

Termografijos metu kūne vykstantys procesai yra matomi dar prieš Jums juos pajuntant. Vienas iš termografinio vaizdavimo metodo unikalumų yra galimybė fiksuoti fiziologinius ir metabolinius procesus. Ultragarso ar mamogramos procedūros metu žiūrima į audinio (struktūros) pokyčius, t.y. į tai, kas kūne jau atsitiko ir dėl to yra vizualiai matoma audiniuose. Termografijos metu stebimos fiziologinės kūno temperatūros ir jų pokyčiai, t.y. kas kūne vyksta dabar (funkcija), todėl audiniuose šie pokyčiai dar gali būti nematomi.

Kada naudinga atlikti krūtinės termografiją?

Prevencijos tikslu krūtinės patikrą su HD termografija rekomenduojama atlikti kartą per metus. Diagnostika yra tinkama ir žindančioms moterims.

Termografija ir vėžinių susirgimų prevencija

Nors termografijos procedūra nėra vėžinių susirgimų ar bet kokios kitos ligos diagnostinė priemonė, visgi jos metu galima aptikti vykstančius nukrypimus nuo normalios būklės. Mūsų organizme vykstantys uždegiminiai procesai sutrikdo audinių medžiagų apykaitą ir daro įtaką bakterijų / toksinų kaupimuisi, sutrikdo limfotaką, kraujotaką, hormonų apykaitą, skatina audinių dehidrataciją, deguonies trūkumą ir kuria rūgštinę, anaerobinę terpę ląstelėse. Visi šie veiksniai ilgainiui gali tapti įvairių ligų vystymosi bei navikų susidarymo priežastimis. 

Termografinė diagnostika, ankstyvoje stadijoje atskleisdama vykstančius uždegiminius procesus, tampa puikia prevencine priemone, padedančia užkirsti kelią galimoms sveikatos problemoms.

Kas vyksta procedūros metu?

Procedūros metu patalpoje palaikoma specifinė rezultatų tikslumui reikalinga temperatūra (20-22 laipsniai Celcijaus). Prašoma nusirengti ir nusiimti papuošalus, kad kūnas adaptuotųsi prie pasikeitusios temperatūros. Adaptacijos metu prašoma atsakyti į keletą klausimų apie sveikatos būklę. Po apklausos atliekama kūno temperatūros pokyčius fiksuojanti procedūra naudojant specialią HD termografijos kamerą. 

Tyrimo rezultatai

Užfiksavus norimų įvertinti kūno sričių termografinius vaizdus, informacija siunčiama į specializuotą termografijos kliniką Kanadoje. Šios klinikos specialistai įvertinę rezultatus, pateikia ataskaitą su išvadomis bei individualiomis rekomendacijomis.

Krūtų patikra

Reguliari SAVITYRA ir TYRIMAI padėtų išgelbėti gyvybes.

Kaip tikrintis krūtis – gražiai ir informatyviai padarytas video lietuvių kalba>>>

Santrauka:

1. Žiūrėkite į savo krūtis veidrodyje, pečius laikydamos tiesiai, o rankas ant klubų. Atkreipkite dėmesį į bet kokius krūtų dydžio, formos ar išvaizdos pokyčius bei į odos pokyčius, pvz.: įdubimą, paraudimą ar pleiskanojimą.
 
2. Apčiuopkite krūtis gulėdama, dešine ranka apčiuopkite kairę krūtį, o paskui kaire ranka – dešiniąją. Lengvais, sukamaisiais judesiais apčiuopkite ar krūties audinyje nėra gumulėlių ar sustorėjimų.
 
3. Apčiuopkite krūtis atsistoję ir abiem rankomis apžiūrėkite kiekvieną krūtį atskirai: sukamaisiais judesiais visą krūties sritį nuo viršaus iki apačios ir nuo šono iki šono. Nepamirškite ir pažastų, nes tai dažna vieta, kurioje gali atsirasti krūties auglių.

Rekomenduojami tyrimai

💥 50-69 metų moterys kas 2 metus nemokamai gali pasidaryti mamogramą (rentgenologinis tyrimas).

💥 Jaunesnėms, nei 40 metų moterims mamograma nerekomenduojama. Stebint pakitimus, jaučiant skausmą, diskomfortą šeimos gydytojas gali nukreipti atlikti krūtų echoskopiją.

💥 Naujas tikrinimo būdas Lietuvoje – TERMOGRAFIJA. JAV vis dažniau kalbama apie termografijos naudą krūtų vėžio ankstyvam aptikimui (nėra radiacijos, lengvai transportuojama, sąlyginai pigiau nei mamograma, nėra amžiaus apribojimų, mažesnis diskomfortas). Viename tyrime pastebėta, kad nors navikai šiek tiek geriau aptinkami mamogramoje (98,11%) nei termografijos būdu (96,57%), pastarasis tiksliau atskirdavo gerybinius nuo piktybinių pakitimų (10% geriau).

Kad ir kokį būdą pasirinktumėte, svarbu, kad reguliariai tikrintumėtes bei primintumėte sau ir artimoms moterims!

Registruokitės dabar

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.