Klinikoje atliekama:

Infraraudonųjų spindulių termografijos procedūra

Mūsų klinikoje atliekama infraraudonųjų spindulių termografijos procedūra padeda laiku pastebėti kūne dar tik prasidedančius uždegiminius procesus.

Kas yra termografija?

Infraraudonųjų spindulių termografija, tai – bekontaktė ir neskausminga procedūra, kurios metu termo-jutiklio/kameros pagalba yra fiksuojami odos temperatūros pokyčiai reprezentuojami spalvomis. 

Kai šiuo metodu vertinama krūtų sveikata atpažįstami limfotakos blokai, cistos, estrogeno dominavimas, fibrocistinės krūtys, bendri uždegiminiai pakitimai ir net hormonų disbalansas. 

Termografijos metu kūne vykstantys procesai yra matomi dar prieš Jums juos pajuntant. Vienas iš termografinio vaizdavimo metodo unikalumų yra galimybė fiksuoti fiziologinius ir metabolinius procesus. Ultragarso ar mamogramos procedūros metu žiūrima į audinio (struktūros) pokyčius, t.y. į tai, kas kūne jau atsitiko ir dėl to yra vizualiai matoma audiniuose. Termografijos metu stebimos fiziologinės kūno temperatūros ir jų pokyčiai, t.y. kas kūne vyksta dabar (funkcija), todėl audiniuose šie pokyčiai dar gali būti nematomi.

Kada naudinga atlikti krūtinės termografiją?

Prevencijos tikslu krūtinės patikrą su HD termografija rekomenduojama atlikti kartą per metus. Diagnostika yra tinkama ir žindančioms moterims.

Termografija ir vėžinių susirgimų prevencija

Nors termografijos procedūra nėra vėžinių susirgimų ar bet kokios kitos ligos diagnostinė priemonė, visgi jos metu galima aptikti vykstančius nukrypimus nuo normalios būklės. Mūsų organizme vykstantys uždegiminiai procesai sutrikdo audinių medžiagų apykaitą ir daro įtaką bakterijų / toksinų kaupimuisi, sutrikdo limfotaką, kraujotaką, hormonų apykaitą, skatina audinių dehidrataciją, deguonies trūkumą ir kuria rūgštinę, anaerobinę terpę ląstelėse. Visi šie veiksniai ilgainiui gali tapti įvairių ligų vystymosi bei navikų susidarymo priežastimis. 

Termografinė diagnostika, ankstyvoje stadijoje atskleisdama vykstančius uždegiminius procesus, tampa puikia prevencine priemone, padedančia užkirsti kelią galimoms sveikatos problemoms.

Kas vyksta procedūros metu?

Procedūros metu patalpoje palaikoma specifinė rezultatų tikslumui reikalinga temperatūra (20-22 laipsniai Celcijaus). Prašoma nusirengti ir nusiimti papuošalus, kad kūnas adaptuotųsi prie pasikeitusios temperatūros. Adaptacijos metu prašoma atsakyti į keletą klausimų apie sveikatos būklę. Po apklausos atliekama kūno temperatūros pokyčius fiksuojanti procedūra naudojant specialią HD termografijos kamerą. 

Tyrimo rezultatai

Užfiksavus norimų įvertinti kūno sričių termografinius vaizdus, informacija siunčiama į specializuotą termografijos kliniką Kanadoje. Šios klinikos specialistai įvertinę rezultatus, pateikia ataskaitą su išvadomis bei individualiomis rekomendacijomis.  

Registruokitės dabar ir procedūra jums kainuos tik €150

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.