imageAsset 3@2x
Vitamino D trūkumas – ne vienintelė problema

Svarbu, ne tik tai, ką į savo organizmą įdedame, bet ir ko sąmoningai atsisakome. Patys galime išmesti batonėlius, leisti odai ir plaukams paatostogauti nuo dažų ir kosmetikos, leisti smegenims pailsėti nuo nuolatos šviečiančių ekranų. Bet su kitais įsisenėjusiais ir sunkiai pastebimais dalykais dažnai prireikia akylaus specialisto ir konkretaus plano, kaip judėti pirmyn.

Žinios – geriau, nei vitaminai

Health Optimizing Vilniaus klinikoje taikomos tyrimo metodikos leidžia vertinti 20,000 organizmo sveikatos kriterijų. Tai mums leidžia ne tik pamatyti įsisenėjusias, bet ir beatsirandančias ligas, jų priežastis. Neretai tos priežastys ir glūdi mūsų aplinkoje, mąstyme, įpročiuose, tik be specialistų mums būna sunkiau tai suprasti ir pastebėti.

Sausis – sveikatos apsivalymo mėnuo

Metų pradžia – geras metas judėti pirmyn. Paliekame, tai kas buvo 2020-tiems ir imamės to, kas tikrai svarbiausia – sveikatos. Tačiau nei vienkartinės dietos, nei mamos dovanoti papildai ar (kolkas atidėta) sporto klubo narystė nesutvarkys visko iki galo. Prieš pradėdami, turime “išsinešti šiukšles”, kad kūnas turėtų vietos pilnai priimti visą gerą, kas į jį ateis. Dar spėsite užsiregistruoti pirmam patikrinimui. 

Bendras sveikatos įvertinimas atliekamas naudojant aukštąsias technologijas identifikuoja poreikį detoksikacijai, o specialistai skiria efektyviausius būdus balansui atkurti. Šio tyrimo metu papildomas dėmesys skiriamas tirti ir įvertinti:

  • pagrindinius organus, atsakingus už detoksikaciją: žarnyną, kepenis, plaučius, inkstus ir odą;
  • kūno užterštumą sunkiaisiais metalais;
  • imuninės sistemos gebėjimą susitvarkyti su vidiniais ir išoriniais patogenais bei teršalais. 

 

Užsiregistravusiems sausio mėnesį speciali kaina 275 Eur.
Tyrimo trukmė 2,5-3 val. 

Palikite savo kontaktus formoje žemiau ir netrukus su jumis susisieksime.