galvos skausmai, nuobodulys, nuovargis

Skaitmeninis psichologas arba kaip pažinti save per 40min.?

Dabar - nustokite skaityti šitą tekstą.

Vietoj to, keletui minučių ramiai atsiloškite kėdėje ir atsipalaiduokite. Netikrinkite savo telefono, neatsakinėkite į elektroninius laiškus, nemirksėkite antrai pusei, nesiklausykite muzikos. Darykite visiškai visiškai NIEKO. 

Ir kaip?

Psichologai sako, kad du trečdaliai vyrų ir ketvirtis moterų verčiau save nusikratytų elektros šoku, nei 15min. išbūtų tyloje su savo mintimis. Pasaulyje, kuriame reikia nuolatos siekti savo tikslų, būti geriausia savęs versija, visada žinoti, ką visi daro soctinkluose ar ką naujo šią savaitę išleido Netfix’as, rodos, nebėra vietos nuoboduliui.

Bet karantinas net labiausiai užsiėmusius supažindina su tuo jausmu, kai nori kažką daryti, bet negali. Nuobodulys. Jo gimdomas nerimas žvirblį paverčia drambliu, nemigos naktį – amžinybe, o rožinius santykius – sudirgimu ir galvos skausmu. Pamenat S. Kingo “Švytėjimą”? Žiema, izoliacija, šalia – artimi žmonės… Atrodo, puikus metas buvo Džekui ramiai sėsti prie knygos rašymo, tik vietoje to, kažkodėl, pasiėmė kirvį…

Du trečdaliai vyrų ir ketvirtis moterų verčiau save nusikratytų elektros šoku, nei 15min. išbūtų tyloje su savo mintimis

Tas pats dabar vyksta ir mums, o atsikasti iki ramybės tokiais atvejais būna itin sunku. Lyg ir nepakankamai didelė bėda, kad metai iš metų varstytum psichologo duris, bet vis tiek spaudžia. Kad ir kiek apsimestum, kad viskas gerai, surakintas kaklas, įsitempę raumenys, pakrikęs dienos ritmas, motyvacijos ar dėmesio stoka kalba apie ką kita. 

Tabletės nuo nuobodulio nėra. Kol neturime koncertų, spektaklių, kelionių, tingių savaitgalių, shopping’o, pasimatymų, krepšinio, praverstų bent jau aiškesnis žinojimas, kaip su savimi tvarkytis. Vilniaus Health Optimizing klinika tam į pagalbą pasitelkia aukštąsias technologijas. 40min. trunkančio balso analizės testo metu galime objektyviai vertinti patiriamų emocijų spektrą ir kurios iš anksčiau patirtų emocijų vis dar nuodija gyvenimą šiandien. Tai – greičiausia gili psichologinė diagnostika, kuri padeda susidėlioti taškus ant “i”.

Karantinas kažkada baigsis, bet jo paliktas chaosas galvoje gali pasilikti ilgam. Laikas jį kuopti. Kad, kai viskas pasibaigs, galėtume ne tik į kalnus kopti ar slapta smėlio kopose bučiuotis, bet ir pasėdėti su savim ramiai. Kiek tiktai reikia. Palikite savo detales ir kartu atrasime, nuo ko pradėti.