O ką daryti, kai jau persirgai, bet sveikata negrįžta?

  1. Neskubėkite. Jūsų organizmas tik ką susirodorojo su klastingu ir mokslininkams dar iki galo nesuprantamu virusu. Duokite jam laiko atsikvėpti ir atstatyti buvusias jėgas. Nepulkite iškart griebtis senos rutinos – viskas ateis palaipsniui.

  2. Judėkite. Kad ir sraigės tempu. Truputis fizinio krūvio išeis į naudą. Ateina pavasaris, dangus giedrėja – išeikite pasivaikščioti ir pasidžiaugti grįžtančia saule. Nepervarkite, šiuo atvėju mažiau yra daugiau.

  3. Valgykite kaip karalius. Ir ne, ne tortus ir sausainius diena iš dienos. Maitinkite ne grįžtančius skonio receptorius, o savo organizmą. Duokite jam to, kas jam padės greičiau sugrįžti į senas vėžias. Daug daržovių, vaisių, ekologiškų produktų ir lengvai pasisavinamo maisto. Išsekusias atsargas reikia papildyti.

  4. Mąstykite. Neretam virusas paveikia ir nervų sistemą, todėl sutrikusi atmintis ir dėmesio stoka yra dažnas nusiskundimas persirgus COVID- 19. Nepatingėkite ir užsiimkite smegenis lavinančia veikla – išmokite kažką naujo, prisijunkite prie muzikos grupės, pieškite ar skaičiuokite atmintinai. Taip padėsite savo smegenims kurti naujas neuronų jungtis, kurios ne tik grąžins prarastus gebėjimus, bet, kas žino, gal atvers ir naujus, dar neatskleistus gebėjimus.

  5. Dalinkitės. Neslėpkite savo būsenos nuo aplinkinių, priešingai – dalinkitės savo istorija ir patyrimais. Moksliškai įrodyta, kad aktyvūs socialiniai ryšiai ne tik kuria pilnavertišką gyvenimą, bet ir mažina stresą, apsaugo nuo ligų ir ilgina gyvenimą.

  6. Nebijokite kreiptis pagalbos. Išliekamieji simptomai persirgus COVID – normalu ir tikėtina. Stebėkite save ir nepabijokite kreiptis į sveikatos priežiūros specialistus. Jie gali ne tik patarti kaip susigrąžinti sveikatą, bet ir parekomenduoti, kokiu būdu tai padaryti greičiau.

  7. Pasitelkite aukštasias technologijas. Kad galėtume nuodugniai įvertinti COVID-19 organizmui padarytą žalą, savo klinikoje pasitelkiame ir aukštasias technologijas. Atliekame pilną sveikatos įvertinimą ir paskiriame terapijas, kurios atstato organizmą ląstelės lygyje.

Svarbiausia – nelikite vieni. Pasirūpinti savimi dabar gali atrodyti kaip dar vienas sunkiai įveikiamas darbas. Neturite jo nudirbti vieni. Kreipkitės ir mūsų specialistų komanda jums padės kuo greičiau atsistoti ant kojų.

Registruokitės COVID-19
žalos įvertinimui

1 val. trukmės sveikatos įvertinimas naudojant visas 8 klinikoje esančias  aukštasias technologijas.

Iki balandžio 30 dienos tik 125 Eur