Tarptautinė funkcinės medicinos klinika

Kas anksčiau buvo pasiekiama tik sportininkams, dabar prieinama visiems

Sveikatą suprantame plačiau

Klinikoje naudojami diagnostikos, terapijos ir gydymo metodai buvo dešimtmečiais tobulinami uždaruose sportininkų ir profesionalių atletų rengimo centruose. Jie leidžia ne tik tiksliai įvertinti visą žmogaus sveikatos būklę, pašalinti ligos simptomus bei priežastis, bet ir operatyviai atstatyti ir palaikyti sveikiausią organizmo versiją. Būti sveikam yra daugiau, nei nesirgti. 

Išsamiausias sveikatos įvertinimas

Itin detalus sveikatos įvertinimas mums leidžia nustatyti viso organizmo būklę vieno tyrimo metu. Kombinuodami 32 klinikoje esančias pažangiausias technologijas vertiname net 20 000 kriterijų. Tai yra pilniausias įmanomas viso organizmo tyrimas.

Gydome tikrąsias priežastis

Susirgimai, su kuriais žmonės kreipiasi į mūsų kliniką, dažnai yra tik matomas paviršinis simptomas. Išsamus tyrimas mums leidžia ląstelės lygmeniu nustatyti tikrąsias sveikatos sutrikimų priežastis ir tikslingai, be invazijos aktyvuoti savaiminius organizmo gijimo procesus.

Rūpinamės ilgalaike sveikata

Ilgalaikiams pokyčiams išlaikyti, pagal individualius kiekvieno paciento organizmo poreikius sudarome sveikatos palaikymo planą, kuris užtikrina, kad Jūs kiek įmanoma ilgiau išlaikytumėte optimalią organizmo ir jo imuninės sistemos būseną.

„Kai gydytojai rekomenduoja vengti streso, jie tiesiog nežino, kas tau yra ir beda pirštu į akivaizdžiausią dalyką, kuris veikia mus visus. Nuo streso niekur nepabėgau, bet klinika atrado ir pagydė tai, kas iš tikro buvo organizmo nusilpimo priežastimi."
- Ieva, vadovė ir 2-jų vaikų mama
„Per 45 metus organizmas prikaupė klausimų, į kuriuos nei papildai, nei apsilankymai pas gydytojus jau nebeatsakė. Norėjosi juos išspręsti anksčiau, nei jie pasireiškė ligomis."
- Robertas Siauteris, konsultacijų įmonės vadovas, strategas
„Health Optimizing“ klinika suteikė man galimybę naudotis technologijomis, produktais ir informacija, susijusia su mityba ir kitais gyvensenos aspektais, kad pasiekčiau kuo geriausių savo sporto rezultatų."
- Gunn-Rita Dahle Flesjå, dviratininkė, daugkartinė pasaulio čempionė
Previous slide
Next slide

Kokių rezultatų pasiekia mūsų metodika?

Sveiko organizmo savireguliacinė sistema lengvai įveikia sveikatos problemą vos jai atsiradus. Kai dėl gyvenimo būdo, išorės poveikio ar kitų organizmą veikiančių veiksnių savireguliacinių išteklių jau nebepakanka – atsiranda sutrikimų, kurie ilgainiui virsta chroniškais ir pasireiškiančiais skirtingomis ligomis. Klinikoje atliekamo gydymo metu aptinkame šiuos sutrikimus ir siekiame pašalinti tiek išorinius, tiek vidinius sveikatai trukdančius veiksnius. Suaktyviname organizmo detoksikacijos procesus, atstatome ląstelių gyvybingumą, pašaliname virusus ir bakterijas tam, kad organizmas taptų pajėgus pats kovoti su jam iškilusiais iššūkiais ir ilgainiui grįžtų į savo optimalią būklę. 

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.

Susitikime renginiuose?

Health Optimizing Vilnius kaip svečiai dalyvauja skirtinguose sportui, sveikatai ir technologijoms skirtuose renginiuose. Užregistrukite savo elektroninio pašto adresą ir mes Jus informuosime kokiuose renginiuose galėsite mus sutikti.