Naudojamos technologijos ir terapijos

1.Universalus tyrimas

Tarpląstelinio skysčio nuskaitymas. Šis įrenginys sudarytas iš 7 skirtingų technologijų, kurios per keletą minučių realiu laiku atlieka viso organizmo skenavimą leidžiantį įvertinti kūno homeostazę. Tyrimo metu ant kūno pritvirtinami 6 elektrodai, vykdomas tarpląstelinio skysčio testavimas – per kūną tarp skirtingų elektrodų siunčiami signalai matuoja skirtingus parametrus. Vertinama audinių perfuzija, ląstelių metaboliniai pokyčiai, kūno kompozicijos parametrai, išmatuojama ligų rizika ir kt. 

2. Papildomi tyrimai

Infraraudonųjų spindulių termografijos procedūra. Šiuo neinvaziniu metodu matuojama ląstelių temperatūra. Stebint temperatūros pokyčius, nustatomi uždegimai, pavyzdžiui, dantenų, raumenų, sąnarių ar uždegiminiai požymiai signalizuojantys apie limfotakos sutrikimus, gėrybinius ir piktybinius krūtinės audinių pakitimus. Termografinės nuotraukos sutapdinamos su organų vizualiniu filtru ir šitaip gaunamos išsamios vizualinės ataskaitos.

Alfa dinaminė termografija. Šio tyrimo metu matuojama apie 200 skirtingų kūno taškų – veide ir visame kūne – vertinama jų reakcija į temperatūros pokyčius. Lyginant konkrečių matavimo taškų duomenis su atskaitos istorine duomenų baze,  gaunama papildomos informacijos apie galimus ankstyvus organizmo pokyčius (endokrininės sistemos, širdies funkcijos, apie cukrinį diabetą ir kt.).

Heidelbergo testas. Pacientui duodama nuryti maža (maždaug vitamino dydžio) elektroninė kapsulė su specialiais elektroniniais davikliais, realiu laiku siunčiančiais duomenis į kompiuterinę sistemą. Per ryklę ir stemplę kapsulė nukeliauja į skrandį ir iš jo terpės nustatomas gleivių gausumas, ištuštinimo laikas, rūgštingumo lygis ir jo pokyčiai, skrandžio terpei reaguojant į specialų šarminį tirpalą. Gauti duomenys leidžia nustatyti dampingo sindromą, prievarčio rauko ir pilorinio vožtuvo funkcijų sutrikimus, GERL ir kita. Šis tyrimas būtinas kiekvienam asmeniui, turinčiam skrandžio refliukso ligą, virškinimo problemų, padidėjusį ar sumažėjusį skrandžio rūgštingumą, gastrito požymių, anemiją, odos problemų.

Papildomai atliekame ir siunčiame į užsienio šalių laboratorijas unikalius laboratorinius tyrimus, kurių negalima atlikti įprastose klinikose.

3. Gydymas

Pulsinės šviesos terapija. Procedūrai naudojama neinvazinė plazminė šviesa, pulsuojanti vienodais dažniais ir atkartojanti konkrečių mikroorganizmų molekulių judėjimą, matuojamą molekuliniu spektroskopu. Mikroorganizmai, bakterijos paveikiami rezonanso principu.

Infraraudonųjų spindulių terapija. Procedūrai naudojamas prietaisas skleidžia tam tikro diapazono infraraudonuosius šviesos spindulius, jie prasiskverbia į odą, aktyvina ląsteles, stimuliuoja cirkuliaciją ir regeneracinius procesus.

Šviesos terapija smegenų dendritų aktyvumui skatinti. Ši procedūra padeda pagerinti informacijos apdorojimo ir daugelį kitų smegenų funkcijų.

PAPIMI (PEMF) elektromagnetinių bangų terapija ląstelių voltažui kelti. Procedūrai naudojamas prietaisas skleidžia unikalų impulsą, kuris teigiamai paveikia ląsteles probleminėse zonose ir suteikia papildomos energijos kiekį, reikalingą anatominiams, fiziologiniams, funkciniams procesams skatinti. Ši terapija užtikrina, kad ląstelės funkcionuotų tinkamai, kad ląstelių lygmenyje įsivyrautų pusiausvyra. Procedūros metu ląstelės membranos potencialas padidinamas iki idealaus: nuo -70 iki – 90 mV. Šitaip pagerinamos ląstelių membranos dialektrinės savybės, medžiagų apykaita, funkcionavimas, taigi slopinamas uždegimas ir stimuliuojami sveikimo procesai.

Magnetinių bangų terapija. Ši technologija skatina natrio ir kalio jonų apykaitą ir šitaip padidina mitochondrijų aktyvumą. Procedūra gerina ląstelių funkcionavimą, padidina jų energiją. Technologija taip pat turi programas mikrocirkuliacijai ir kitiems pamatiniams sveikatos veiksniams pagerinti. Ląstelių reguliavimo technologiją galima naudoti ir namie (įsigijus ar išsinuomojus specialų įrenginį).

Azoto oksido dujų terapija. Šiai procedūrai naudojamas aparatas PLASON – sukonstruotas remiantis 1998 m. Nobelio medicinos premija pažymėtu atradimu.  Per keletą minučių padidina organizmo azoto oksido kiekį ir šitaip pagerina svarbiausią širdies ir kraujagyslių sveikatos veiksnį. Aparatas dar naudojamas diabetinėms opoms gydyti, taip pat širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai.

Balso analizės technologija. Atlikus balso analizę galima įvertinti ir pagerinti asmens emocinę bei fizinę gerovę. Nuo 2019 šią technologiją Jungtinių Tautų mokymų ir tyrimų institutas UNITAR pripažino kaip inovatyvų ir efektyvų diagnostikos bei terapijos metodą, prisidedantį prie Jungtinių Tautų Programos 2030 “Good Health and Well-Being”. Balse aptiktos žymos priskiriamos prie tam tikrų bruožų bei emocijų grupių ir sudaromas asmenybės profilis. Jis aptariamas su pacientu, paaiškinami rezultatai, stipriausios ir destruktyviausios emocijos bei jų sąsajos su fizine sveikata.

Elektrofiziologinė bionenergetinių procesų stimuliavimo terapija. Procedūros metu medicininės technologijos pagalba į organizmą siunčiamas tam tikras kiekis impulsų, išmatuojama reakcija į stresą ir elektrofiziologinį reaktyvumą ir stimuliuojami kūno savireguliacijos mechanizmai. 

Kitos traumų ir žaizdų gijimo skatinimo terapijos. Naudojant jas tinkamai suderintas, trigubai paspartinamas žaizdų gijimas, išgydomos net ir senos traumos.

Papildomai atliekamos kelios skeleto tiesinimo, raumenų įtampos atpalaidavimo ir nervų sistemos reguliavimo terapijos. 

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.