Lapkritis - vyrų
sveikatos mėnuo

HO Movember Web Assets 19112020-02

Health Optimizing yra funkcinės medicinos klinika Vilniuje. Mes padedame vyrams įgauti geriausią formą gyvenime, užkirsti kelią ligoms ir padėti sustiprinti organizmą tiek, kad jis galėtų sėkmingai tvarkytis ir su stresu, ir su lėtiniais susirgimais.

Mūsų klinikos metodikos yra plačiai taikomos tarp profesionalių sportininkų, kur raminamųjų, Viagros ar lieknėjimo papildų vartojimas yra uždraustas (taip, jie irgi žmonės), o alternatyvi medicina veikia per lėtai ar mažiau efektyviai. Išsamiausios Lietuvoje diagnostikos metu randame, kas trukdo organizmui tvarkytis su stresu, įtampa ar sunkiai nustatomais susirgimais ir gydome taikydami fiziką, o ne chemiją.

Kovodamas su stresu organizmas apleidžia kitas funkcijas

Įdomu, kad šalia itin didelio fiziškai patiriamo streso, koja kojon eina stiprus neigimas: „stresas įprastas mano veikloje”, „yra buvę ir blogiau”, „už tai ir gaunu pinigus”. Ir čia mes kalbame ne apie vieną dieną ar vieną savaitę, o mėnesius ir metus ignoravimo ar susitaikymo. O tuo metu šalia skleidžiasi puokštė fiziologinių pokyčių – ir vis daugiau, ir daugiau organizmo išteklių naudojami prisitaikyti prie didžiulės įtampos.

Pasekmė - paslėptos sveikatos problemos

Būtent taip atsiranda ir įsisenėja sveikatos problemos, kurių simptomus vėliau bandoma slopinti jau medikamentais: suprastėjusi miego kokybė, lytinio potraukio svyravimai ar nepavykę lytiniai aktai, atminties sutrikimai, sumažėjęs kūrybiškumas, džiaugsmo ir gyvenimo prasmės praradimas.

Visi šie simptomai liudija apie rimtesnius organizmo sutrikimus, kuriuos įmanoma išgydyti tik tiriant ir gydant kompleksiškai – funkcinės, konvencinės ir alternatyvios medicinos pagalba.

Vyrų sveikatos mėnuo - apie nerimą, stresą ir jų gydymą

Šiandien daugiausiai tenka kalbėti apie psichinę sveikatą, nerimą ir depresiją, kurias vyrai tiesiog yra linkę nuslėpti. Pasaulinis Movember 2020 judėjimas siekia atkreipti vyrų dėmesį į savo sveikatą ir priminti, kad net patys geriausi iš mūsų galime būti pažeidžiami.

66% vyrų nesikreipia
į gydytojus taip ilgai,
kiek įmanoma

37% yra nuslėpę simptomus, bandydami išvengti diagnozių​

27% vyrų arba neturi
artimų draugų,
arba neturi
draugų apskritai​

Vyrai nelinksta.
Jie laikosi, kol lūžta

Dalintis

66% vyrų nesikreipia į gydytojus taip ilgai, kiek įmanoma

37% yra nuslėpę simptomus, bandydami išvengti diagnozių

27% vyrų arba neturi artimų draugų, arba neturi draugų apskritai

Vyrai nelinksta. Jie laikosi, kol lūžta

Registruokis pirmam
20 00 kriterijų patikrinimui

Joks negalavimas nėra per menkas. Registruokitės pirmam išsamiam sveikatos įvertinimui dabar, kad rytoj galėtumėte būti gersiausia savęs versija. 

Rekvizitai

HEALTH OPTIMIZING VILNIUS
UAB “Kira LT”, Šeimos medicinos klinika
Įmonės kodas: 305146503
PVM mokėtojo kodas: LT100012450212