Tarptautinė
patirtis

Kova su dopingu ir kitais draudžiamais preparatais nesustabdė sportininkų noro iš savo organizmų išspausti maksimumo. Tai davė pradžią funkcinei medicinai. Šis naujas, ląstelių fizika pagrįstas organizmo gebėjimų mobilizavimas greitai prigijo geriausiose sporto organizacijose ir paskatino naujų mokslinių tyrimų bangą.

Pirmoji Health Optimizing funkcinės medicinos klinika duris atvėrė 2002 metais Norvegijoje, kur po dešimtmečių darbo su įvairių universitetų mokslininkais, klinikos įkūrėjas Thomas Aksnesas pristatė savo metodikas, leidusias sportininkams be cheminių preparatų pagalbos siekti pačių aukščiausių rezultatų.

Šiandien Health Optimizing metodologiją naudoja virš 200 sveikatinimo centrų visame pasaulyje. Mūsų klinikoje Vilniuje šie metodai prieinami visiems, su sveikatos problemomis susiduriantiems, savo geriausią savijautą norintiems pasiekti žmonėms.

Komanda

Prisijunk prie mūsų komandos

Health Optimizing yra viena pirmaujančių funkcinės medicinos klinikų pasaulyje. Visada ieškome medicinos talentų, kurie gebėtų konvencinę mediciną derinti su funkcinės medicinos suteikaimomis išsamios diagnostikos ir efektyvios neinvazinės terapijos metodais.