Detalus
tyrimas

Pagrindinis sveikatos įvertinimas mūsų klinikoje remiasi išsamia svarbiausių sveikatos veiksnių analize, atliekama naudojant aštuonias skirtingas technologijas. Išsiaiškinus, ką būtina tirti toliau, atradus tarpusavyje susijusias sveikatos sutrikimo priežastis ir apibendrinus visapusiškai atliktą analizę, mūsų specialistai priima sprendimą gydymo eigai. Šis sprendimas įgyvendinamas pasitelkiant individualų gydymo metodų derinį, kuris atstato natūralią organizmo pusiausvyrą ir gerina jo savireguliacijos bei savigydos procesus.

Įvertiname:

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.