Mūsų olimpiečiai

Health Optimizing garsėja savo gebėjimu sportinikus išlaikyti geriausios įmanomos formos. Dėl jų efektymo gydant traumas ir atstatant jėgas po alinančių varžybų, Health Optimizing įranga naudoja virš 200 sportininkų rengimo ir reabilitacijos centrų visame pasaulyje. Mūsų klinikoje Vilniuje šie metodai prieinami ne tik sporto profesionalams, bet ir su sveikatos problemomis susidurantiems, savo geriausią savijautą norintiems pasiekti žmonėms.

Jau daugelį metų vienas svarbiausių mano partnerių yra „Health Optimizing“ klinika. Šiose klinikose pasitelkiamos moderniausios technologijos, padedančios išsamiai įvertinti ir gydyti, taip pat optimizuoti sveikatą ir veiklą. Reguliariai atlikdama sveikatos vertinimą „Health Optimizing“ klinikoje visada žinau, ką turėčiau daryti, siekdama optimizuoti savo sveikatą, kad galėčiau išnaudoti visas savo galimybes važiuodama kalnų dviračiais. „Health Optimizing“ klinika suteikė man galimybę naudotis technologijomis, produktais ir informacija, susijusia su mityba ir kitais gyvensenos aspektais, kad pasiekčiau kuo geriausių savo sporto rezultatų. Kaskart, kai patirdavau su dviračių sportu susijusias traumas ar kitaip sutrikus sveikatai, „Health Optimizing“ klinikai pavykdavo greitai mane pagydyti. Visiems rekomenduoju bent kartą per metus apsilankyti „Health Optimizing“ klinikoje ir gauti savo sveikatos būklės vertinimą.

Esu laiminga naudodamasi „Sporto optimizavimo“ paslaugų paketu, teikiamu „Health Optimizing“ grupės. Šis paketas buvo ir tebėra svarbi mano kasdienio pasirengimo dalis ir nepamainomas pagalbininkas siekiant naujų čempionatų medalių. Produktų derinys pakete suteikia sinergijos efektą, o jis visapusiškai optimizuoja mano rezultatus ir padeda man panaudoti visą savo potencialą. Labai rekomenduoju „Sporto optimizavimo“ paketą visiems ambicingiems sportininkams.

Gunn-Rita Dahle Flesjå

Žinoma kaip „geležinė moteris“ ir „kalnų dviračių karalienė“. Olimpinė čempionė ir 10 kartų pasaulio čempionė. Iš viso tarptautiniuose čempionatuose ji yra iškovojusi 20 aukso medalių, o paskutinį jų laimėjo 2018 m. būdama 45-erių. Be to, tais pačiais metais jau 30-ą kartą iškovojo pasaulio taurę, o tai yra nesumušamas pasaulio rekordas, nebent ji pati laimėtų laimėtų dar vieną taurę. Taip pat apdovanota keliais garbės apdovanojimais.

Laikau „Health Optimizing“ kliniką svarbia partnere: ji padeda man nuolatos siekti aukščiausių rezultatų ir tapti kuo geresniu krepšininku. Klinika padeda man išvengti traumų ir greičiau pastato mane ant kojų, kai susergu ar susižaloju. Kasdien naudoju „Sporto optimizavimo“ paketą. Tai leidžia man pasiekti aukštesnių rezultatų ir greičiau atgauti jėgas, kad galėčiau daugiau treniruotis ir geriau žaisti. Be to, žymiai pagerėjo mano miego kokybė ir kur kas mažiau sergu, nei prieš pradėdamas naudoti „Sporto optimizavimo“ rinkinį. Apskritai tapau daug geresniu krepšininku pradėjęs naudotis „Health Optimizing“ klinikos paslaugomis ir jų „Sporto optimizavimo“ paketu.

Nikolas K. Skouen

Žinomas kaip geriausias ir rimčiausias Norvegijos krepšininkas. Nikolas yra žaidęs aukščiausioje JAV koledžų lygoje, taip pat Norvegijos (pelnė daugiausiai taškų ir buvo apdovanotas „All Star“ apdovanojimu), Vokietijos ir Ispanijos profesonalų klubuose. Padedamas „Health Optimizing“ klinikos jis siekia tapti vienu geriausių krepšininku pasaulyje.

Nuo tada, kai pradėjau naudotis „Health Optimizing“ klinikos paslaugomis, pastebimai pagerėjo mano gyvenimo kokybė. Mano futbolininko kasdienybėje pasitaiko vis mažiau ligų ar traumų. Visgi ūmių traumų futbolo aikštėje patiriu. Pavyzdžiui, praėjusių metų sezono viduryje rungtynių metu susilaužiau kojos pirštą, o „Health Optimizing“ klinika per rekordiškai trumpą laiką pastatė mane ant kojų – suteikė galimybę žaisti kitose rungtynėse jau po 5 dienų. Kitą kartą susilaužiau riešą – „Health Optimizing“ klinika jį išgydė per 12 dienų ir tai leido man pelnyti sezono rezultatyviausio žaidėjo titulą.

„Health Optimizing“ klinika man taip pat suteikė aukšto lygio gyvensenos konsultacijas, įskaitant mitybos patarimus, kurie padėjo man įgyti daugiau energijos, išgydė uždegimus ir apskritai pagerino gyvenimo kokybę.

Kaip aukšto lygio sportininkas, siekdamas padidinti organizmo energijos lygį ir palaikyti organizmo terpės pusiausvyrą, naudoju „Sporto optimizavimo“ paketą. Jis man padeda sumažinti sąnarių ir raumenų skausmus ir greičiau atgauti jėgas, ypač po sunkių treniruočių ir rungtynių. Apskritai vis rečiau susiduriu su neigiamais treniruočių ar rungtynių padariniais, o mano rezultatai pradėjus naudoti „Sporto optimizavimo“ paketą tik gerėja.

Ståle Steen Saethre

Profesionalus Norvegijos futbolininkas, žaidžiantis 1-oje Norvegijos futbolo lygoje.

Jaučiuosi daug geresnės formos, nei esu buvusi kada nors anksčiau. „Sporto optimizavimo“ paketas man suteikė daugiau energijos, treniruotės tapo efektyvesnės, reabilitacija spartesnė, o miegas kokybiškesnis.“

Netrukus po to, kai tapo Norvegijos biatlono čempione, Turid Salbu patyrė lėtinio nuovargio sindromas ir trejus metus jai teko beveik nepertraukiamai praleisti lovoje, gydytis įvairiose ligoninėse ir klinikose Norvegijoje bei kitose šalyse. Gydytojai prognozavo, kad ji niekada nebegalės slidinėti.

Toks buvo jos gyvenimas prieš pagaliau atvykstant į Bergeno „Health Optimizing“ kliniką įvertinti sveikatos, gydytis ir mokytis naujo gyvenimo būdo. Po pirmo mėnesio jai grįžo energija, ji vėl galėjo pradėti mankštintis ir sportuoti. Palaipsniui jos sveikata gerėjo ir po trijų mėnesių ji visiškai pasveiko. Nuo to laiko „Health Optimizing“ klinika padeda jai optimizuoti sporto rezultatus.

Turid Talbu

Norvegijos biatlono čempionė

Per 26 metų snieglenčių sporto karjerą buvau patyręs daug traumų. Paskutinė ir rimčiausia ištiko prieš pusantrų metų darant šuolį su snieglente. Aš išbandžiau beveik viską, kreipiausi į gydytojus, manualinės terapijos ir kitus sveikatos specialistus, tačiau situacija negerėjo.

Maniau, kad niekada nebegalėsiu stovėti ant snieglentės nejusdamas skausmo. Galiausiai draugas rekomendavo man kreiptis į sveikatos optimizavimo kliniką Geteborge. Klinikos darbuotojai atliko pirminį sveikatos vertinimą, nustatė tikrąsias negalavimo priežastis, o paskui gydė mane pasitelkdami įvairias technologijas. Jau po savaitės mano nugaros būklė smarkiai pagerėjo ir skausmas dingo. Sveikatos optimizavimo klinika man padėjo sugrįžti į snieglenčių sportą.

Ingemar Backman

Profesionalus Švedijos snieglentininkas ir pasaulio rekordininkas