Gydymo
procesas

Norėdami atstatyti optimalią sveikatą, pirmiausia turime pašalinti jai trukdančius veiksnius. Pirmo apsilankymo metu, tiriame 20 000 kriterijų, kurie ląstelės lygmenyje padeda nustatyti tikrąsias susirgimų priežastis. Šio tyrimo rezultatus, skirtingai nei kitose klinikose, galutinai interpretuoja vienas gydytojas. Būtent jis, matydamas pilną vaizdą, gali pastebėti unikalius simptomų derinius ir diagnozuoti sutrikimus, kurių atskiri specialistai tiesiog nematytų ar nevertintų.

Priklausomai nuo tyrimo rezultatų, sudaromas individualus gydymo planas. Pagal organizmo poreikius, taikomos skirtingos neinvazinės terapijos, kurios tikslingai aktyvuoja savaiminius organizmo gijimo procesus. Ilgainiui, pašalinus sveikatai trukdančius veiksnius, organizmas pats sugeba grįžti į savo optimalią būklę. Tam užtikrinti, atliekame pakartotinius sveikatos įvertinimus ir sudarome gyvensenos keitimo rekomendacijas, kad būtų pašalinti tiek vidiniai, tiek išoriniai sveikatai trukdantys veiksniai.

Gydymo eiga

1. Diagnostika

Pagrindinis sveikatos įvertinimas, atliekamas gydytojo. Naudojami molekulinio spektroskopo ir tarpląstelinio skysčio nuskaitymo metodai.DIAGNOSTIKOS METODAI ➝ 

 
2. Papildoma diagnostika

Atliekama tik gydytojui rekomendavus. Medicininė infraraudonųjų spindulių termografija, alfa dinaminė termografija, skrandžio funkcijų tyrimas, maisto netoleravimo testas, šlapimo bei peptidų analizė. DIAGNOSTIKOS METODAI ➝ 

3. Paruošiamasis gydymas

Taikomos gydytojo paskirtos terapijos, atliekamos specialistų terapeutų. Optimizuojama ląstelių veikla, atstatomas ląstelės funkcionalumas, stimuliuojami savireguliacijos mechanizmai. Naudojamos šviesos, elektromagnetinių bangų, infraraudonųjų spindulių, azoto oksido dujų ir kt. terapijos. APIE TERAPIJAS ➝ 

4. Gydymas

Atliekama gydytojui rekomendavus. Aktyvinamos natūralios organizmo savireguliacijos sistemos, įskaitant psichosomatinius veiksnius, susijusius su fizine sveikata. Naudojama elektrofiziologinė bioenergetinė stimuliavimo procedūra. Esant poreikiui, taikoma balso analizė. APIE TERAPIJAS ➝ 

5. Sveikimo periodas

Savaime aktyvuojasi organizmo savireguliacijos mechanizmai. Pacientas laikosi gydytojo nurodymų, susijusių su sveika gyvensena, mitybos specialisto rekomendacijų, vartoja paskirtus papildus ir kt.

6. Pakartotinis sveikatos įvertinimas

Atliekamas gydytojo, sveikatos pokyčiams įvertinti. Pacientui pateikiamos rekomendacijos dėl optimalaus sveikatos lygio išlaikymo.

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.