Pavienės
paslaugos

Nors mūsų koncepcijoje naudojamos technologijos bei siūlomi sprendimai veikia sinergiškai, kartais rekomenduojame pavienius tyrimus ar gydymo paslaugas.

Skrandžio rūgštingumo tyrimas – Heidelbergo testas

Tai yra neinvazinis tyrimas, kurio metu nustatomas skrandžio rūgštingumo lygis, gleivių gausumas ir maisto pašalinimo iš skrandžio laikas. Gaunami duomenys padeda greitai ir tiksliai nustatyti virškinimo sutrikimų priežastis.

Infraraudonųjų spindulių termografijos tyrimas

Tai neinvazinė procedūra, fiksuojanti ir įrašanti odos temperatūros pokyčius. Plačiai naudojama krūtų sveikatai vertinti: atpažįstami limfotakos blokai, cistos, estrogeno dominavimas, fibrocistinės krūtys, bendri uždegiminiai pakitimai ir net hormonų disbalansas.

Elektromagnetinių bangų terapija PAPIMI aparatu

Tai – plačiai taikoma terapija, kurios pagalba atstatomas ligų, nuovargio, streso, traumų paveiktas organizmas. Pagerinimas organizmo ląstelių savaiminis gijimas.

Osteopato konsultacija ir gydymas

Sprendžiamos konkrečios problemos bei atstatoma bendra kūno sveikata. Gydymo metodas apima tris pagrindines sritis: struktūrinę, viceralinę ir kranialinę osteopatiją.

Streso ir nerimo lygio testas

Balso analizės metu kompiuterinė programa padeda nustatyti streso ar nerimo lygį. Didelė pagalba dirbant su psichosomatika. Atliekamas klinikos psichologo. Trukmė iki 1,5 val.

Tyrimas persirgus virusine infekcija

Rekomenduojamas tiems, kuriems persirgusiems virusine infekcija, sveikatos problemos užsitęsia. Patikrinimas leidžia nustatyti pagrindinius sveikatos parametrus, būdingus po-virusiniams iššūkiams. Trukmė iki 60 min.

Diabeto rizikos įvertinimo tyrimas

Analizuojami veiksniai (medžiagų apykaitos sutrikimai, azoto oksido kiekis, įtaka daroma kraujotakos sistemai ir kt.) galintys įvertini diabeto ligos vystymosi stadijas. Trukmė iki 60 min.

Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos tyrimas

Įvertinama jūsų širdies ir kraujagyslių sistemos sveikata (širdies funkcijas ir elektrinį stabilumą su EKG, ŠRV ir kt.). Trukmė iki 60 min.

Medžiagų apykaitos sveikatos tyrimas

Vertinami rizikos veiksniai (medžiagų apykaitos hormonų poveikis, streso – kortizolio, ANS balansas, atsparumas insulinui ir kt.) Trukmė iki 60 min.

Trumpa gydytojo konsultacija naudojant medicininę įrangą „ES Complex“

Rekomenduojama atsiradus ūmiems simptomams, pvz.: peršalimui, erkės įkandimui, viduriavimui, šlapimo takų uždegimui ir pan. Trukmė: 20 min – 1 val.

Maisto netoleravimo testas

Rekomenduojamas norint nustatyti organizmo atsaką  į skirtingus maisto produktus. Nustatomos IgG ir IgA reakcijos.

Turite klausimų?

Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime.