Pavienės
paslaugos

Nors mūsų koncepcijoje naudojamos technologijos bei siūlomi sprendimai veikia sinergiškai, kartais rekomenduojame pavienius tyrimus ar gydymo paslaugas.

Skrandžio rūgštingumo tyrimas – Heidelbergo testas

Tai yra neinvazinis tyrimas, kurio metu nustatomas skrandžio rūgštingumo lygis, gleivių gausumas ir maisto pašalinimo iš skrandžio laikas. Gaunami duomenys padeda greitai ir tiksliai nustatyti virškinimo sutrikimų priežastis.

Infraraudonųjų spindulių termografijos tyrimas

Tai neinvazinė procedūra, fiksuojanti ir įrašanti odos temperatūros pokyčius. Plačiai naudojama krūtų sveikatai vertinti: atpažįstami limfotakos blokai, cistos, estrogeno dominavimas, fibrocistinės krūtys, bendri uždegiminiai pakitimai ir net hormonų disbalansas.

Elektromagnetinių bangų terapija PAPIMI aparatu

Tai – plačiai taikoma terapija, kurios pagalba atstatomas ligų, nuovargio, streso, traumų paveiktas organizmas. Pagerinimas organizmo ląstelių savaiminis gijimas.

Osteopato konsultacija ir gydymas

Sprendžiamos konkrečios problemos bei atstatoma bendra kūno sveikata. Gydymo metodas apima tris pagrindines sritis: struktūrinę, viceralinę ir kranialinę osteopatiją.

Maisto netoleravimo testas


Rekomenduojamas norint nustatyti organizmo atsaką  į skirtingus maisto produktus. Nustatomos IgG ir IgA reakcijos.

Trumpa gydytojo konsultacija naudojant medicininę įrangą „ES Complex“

Rekomenduojama atsiradus ūmiems simptomams, pvz.: peršalimui, erkės įkandimui, viduriavimui, šlapimo takų uždegimui ir pan. Trukmė: 20 min – 1 val.
Turite klausimų?

Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime.