Mūsų klinikoje:

PAPIMI (PEMF) elektromagnetinių bangų terapija

Mūsų klinikoje atliekama PAPIMI terapija  padeda pagerinti ląstelų savaiminio gijimo procesus. Tai – plačiai taikoma terapija, kurios pagalba atstatomas ligų, nuovargio, streso, traumų paveiktas organizmas.

Kaip vyksta PAPIMI terapija?

Terapija yra skiriama po trumpos gydytojo konsultacijos, pagal individualius paciento poreikius. Patogiai gulint, terapeutas virš atskirų jo kūno vietų 3-9 min. užstato PAPIMI transmitorių. Transmitoriaus skleidžiamas trumpalaikis magnetinis impulsas ne tik veikia probleminę vietą, bet ir daro įtaką visam organizmui. Jau po kelių impulsų, pažeistų ląstelių funkcijos pradeda normalizuotis. Vienai kūno zonai procedūra užtrunka 9-12 min., jų skaičius priklauso nuo kliento sveikatos būklės. Paprastai pilna terapija kartojama 3-5 kartus, kai kurias atvejais jų gali prireikti ir daugiau.

Kaip veikia PAPIMI aparatas?

PAPIMI veikia jonų indukcijos terapijos principu. Tai yra procesas, kurio metu sukuriami ypač trumpi didelės galios elektromagnetiniai impulsai, veikiantys kūno audinius. PAPIMI yra tarsi ląstelių įkrovimo mašina, kuri gali padidinti ląstelės membranos voltažą/elektrinį krūvį iki idealaus –90 milivoltų (mV) krūvio ir aktyvinti ląstelių membranų elektrinį laidumą. Tokiu būdu aktyvėja audinių medžiagų apykaita, mitochondrijose skatinama energijos gamyba, efektyviau vyksta deguonies pasisavinimas ir paskirstymas viso kūno audiniuose, gerėja mikrocirkuliacija. Taip pat stimuliuojami proliferacijos procesai (proliferacija – tai ląstelių populiacijos augimas dalijimosi būdu. Viena “motininė” ląstelė auga ir dalijasi į dvi “dukterines ląsteles”. Proliferacijos sutrikimai gali sukelti ligas, tokias kaip vėžį, leukemiją ir kt.) taip pat aktyvinami natūralūs, organizme užprogramuoti ląstelių sunykimo arba atsinaujinimo procesai.

Dėl įvairių priežasčių ląstelei nusilpus, ji nesugeba apsirūpinti pakankamu energijos kiekiu, todėl lėtėja kūno sveikimo procesai, mikrocirkuliacija ir deguonies pasisavinimas, prasideda uždegimas, organai ir audiniai patiria stresą, galiausiai – pradeda silpti visas organizmas. PAPIMI terapija padeda ląstelėms teisingai  keistis jonais, sumažina galimą uždegimą ir stimuliuoja ląstelių atsistatymo/atsinaujinimo procesus. Tik esant pakankamam energijos kiekiui, sveika ląstelė sugeba valdyti kūno gyvybines funkcijas. 

Kada rekomenduojama PAPIMI terapija?

Kadangi PAPIMI prietaisas ne tik stiprina nusilpusias organizmo ląsteles, atstato jų funkciją, bet ir skatina ląstelių atsinaujinimą, jo taikymas yra labai platus. Jonų indukcijos terapija taikoma esant ūmiam ir lėtiniam skausmui, lėtinio nuovargio sindromui ir išsekimui, sergant artritu ir artroze, kenčiant nuo nugaros ir raumenų skausmų, po kaulų lūžių, sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimo ir kitų sporto traumų. PAPIMI terapija taip pat taikoma ir galvos skausmo, migrenos atvejais, sergant ausų-nosies-gerklės ligomis, stiprinant imuninę sistemą. Neretai PAPIMI gali būti taikoma kaip papildoma, simptomus lengvinanti terapija, kai tuo tarpu pagrindinės sveikatos sutrikimo priežastys yra šalinamos kitais būdais. 

Ši terapija slopina uždegimą, mažina tinimą, aktyvina gijimo procesus, mažina raumenų įtampą, skausmą. PAPIMI į žmogaus kūną siunčiami elektromagnetiniai impulsai, prasiskverbia net iki 20 cm, todėl terapija yra naudojama odontologijoje, urologijoje, neurologijoje ir reabilitacijoje.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.

Rekvizitai

HEALTH OPTIMIZING VILNIUS
UAB “Kira LT”, Šeimos medicinos klinika
Įmonės kodas: 305146503
PVM mokėtojo kodas: LT100012450212

Testai ir terapijos