Mes kuriame naujas sveikatingumo tradicijas, patvirtintas ilgamete praktika

Mūsų istorija prasidėjo 2002 m. Bergene, Norvegijoje. Čia prieš du dešimtmečius sveikatos technologijų vizionierius Thomas Aksnesas įgyvendino savo sveikatingumo koncepciją ir atvėrė pirmąjį HEALTH OPTIMIZING centrą.

Mūsų sveikatingumo priemonės veiksmingos visiems – tiek turintiems sveikatos problemų, tiek jomis nesiskundžiantiems, bet puikią savijautą siekiantiems išlaikyti ir ateityje.

Naujas požiūris

Mūsų požiūrio į sveikatą atspirties taškas – įgimtas žmogaus organizmo gebėjimas sveikti savaime.

Sinergija su įprasta medicina

Optimalios sveikatos mes siekiame visapusiškai. Mūsų metodika sukurta ir taikoma ne įprastą (konvencinę) mediciną neigiant, o siekiant ją papildyti. Todėl tyrimų metu nustatę poreikį atlikti papildomus tyrimus ar gauti tam tikros konkrečios srities gydytojo specialisto išvadą, savo pacientus visuomet nukreipiame į atitinkamas įprastos medicinos klinikas ar laboratorijas.

Organizmas geba sveikti savaime

Visos medicinos pagrindas – natūrali ir unikali žmogaus organizmo savybė (pa)sveikti. Mes esame sveiki tiek, kiek stiprus mūsų organizmo gebėjimas įveikti įvairius sutrikimus. Ir šį gebėjimą galima slopinti, pavyzdžiui – cheminiais vaistais, kurie pašalina tik simptomus, arba stiprinti – kad organizmas pats sugebėtų ligą įveikti jai dar neprasidėjus.

Koncentruojamės į priežastis

Galimybės užbėgti konkrečiai ligai už akių priklauso nuo bendros sveikatos būklės, kurią pirmiausiai lemia organizmo energijos ištekliai. Jei organizmui energijos pakanka ir šie ištekliai naudojami optimaliai, mūsų savireguliacijos ir savigydos mechanizmai sveikatos iššūkius įveiks vos jiems iškilus. Tokia organizmo natūralios energetinės pusiausvyros būsena vadinama homeostaze. Jei dėl gyvenimo būdo, išorinių poveikių ar kitų veiksnių homeostazė pažeidžiama, iškyla rizika, kad organizmą ištikę sveikatos sutrikimai užsitęs ir ilgainiui virs lėtinėmis ligomis.

Ligų prevencija, o ne jų gydymas – neišvengiama medicinos ateitis, kuria mes gyvename jau šiandien.

Gydome technologijomis

Mes naudojame inovacijas, kurios veikia sinergiškai

Taikome ir kuriame aukštąsias technologijas

Mūsų metodika neatsiejama nuo inovacijų. Jau šiandien savo praktikoje taikome 32 unikalias technologijas. Dauguma jų buvo kuriamos bendradarbiaujant su sveikatos technologijų vizionieriumi ir Health Optimizing klinikų tinklo įkūrėju Thomasu Aksnesu. Mūsų tinklo klinikų praktinės patirties (know-how) pagrindu šios technologijos yra nuolat toliau tobulinamos ir kuriamos naujos. Mūsų sukurtos technologijos patentuojamos, todėl kol kas prieinamos išskirtinai tik Health Optimizing tinklo klinikoms ir jų pacientams.

Galime tirti ir gydyti ląstelių lygmenyje

Sveikatos priežiūros sėkmė šiandien priklauso nuo informacijos apie organizmo būklę kiekio. Inovatyvia analize paremtos mūsų technologijos išsiskiria ne tik tuo, kad geba generuoti išsamius organizmo būklės duomenis. Jos taip pat pajėgios pagal šiuos duomenis apčiuoptus nepageidaujamus organizmo procesus veiksmingai ir operatyviai koreguoti.

Originali metodika

Individualus požiūris

Mūsų metodika apima platų spektrą tyrimų, gydymo ir sveikatos palaikymo procedūrų, technologijų bei praktikų. Konkretus sveikatos optimizavimo priemonių derinys kiekvieno paciento atveju parenkamas individualiai.

Dėmesys ilgalaikei sveikatai

Būti sveikiems reiškia kur kas daugiau, nei nesirgti. Užbėgti ligai už akių pašalinant prielaidas jai prasidėti ateityje – tai daug veiksmingesnis būdas pasirūpinti sveikata, nei gydyti jau pasireiškusią ligą.

Jokios invazijos

Tikslas atkurti ir išlaikyti natūralią organizmo energijos išteklių pusiausvyrą reikalauja priemonių, kurios šios pusiausvyros pirmiausiai netrikdytų. Todėl mes taikome išimtinai tik organizmui „draugiškas“ procedūras ir technologijas, nekeliančias šalutinių poveikių.

Prioritetas fizikai

Įprasta medicina pripažįsta tyrimus, paremtus tiek chemija (kraujo, šlapimo, hormonų ir kt. tyrimai), tiek fizika (ultragarsas, magnetinio rezonanso tomografija, rentgeno nuotraukos ir kt.). Tačiau konvencinės medicinos gydymo metodikose dominuoja cheminiai preparatai. Tuo tarpu mes prioritetą teikiame būtent fizika paremtoms technologijoms ir procedūroms. Ši metodinė inovacija atveria visiškai naujas tyrimų ir gydymo galimybes bei leidžia išvengti kenksmingų šalutinių poveikių.

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.