Visos naujienos

mamos diena

Dovana Mamos dienos proga

Geros dovanos nusipelno kiekvienas, o vienas brangiausių žmonių – MAMA – dar labiau!
Nustebinkite savo mamą įteikdami jai ypatingą dovaną. Juk dėmesio šiam mylimam žmogui
nėra įmanoma skirti per daug!

virškinimas

Pavasariniai virškinimo sutrikimai: ką valgyti ir ko vengti?

Atėjus šiltajam sezonui padaugėja su virškinimu susijusių sutrikimų, tokių kaip gastroezofaginis refliuksas, kuris gali reikštis ne tik graužimo jausmu viršutinėje vidurinėje pilvo dalyje, bet ir rytiniu gerklės perštėjimu ar sausu kosuliu, gastritas ir pepsinės opos.

Reguliarus metinis 20 000 sveikatos parametrų įvertinimas

Specialus “Health Optimizing Vilnius” pasiūlymas
50% nuolaida pilnam 20 000 sveikatos parametrų įvertinimui + 3 arba 5 dienų gydymo planas.

Gydome ne (tik) ligų simptomus, o priežastis joms prasidėti.

Mūsų patyrę gydytojai pasiruošę kartu su jumis siekti jūsų optimalios sveikatos, kad nesiskundžiantieji ir toliau nesirgtų, o negaluojantys – kuo greičiau pajustų palengvėjimą.

Medžiagų apykaitos iššūkiai – didžiausia grėsmė sveikatai?

Galima drąsiai teigti, kad didžiausia grėsmė sveikatai šiandienos pasaulyje tai – medžiagų apykaitos iššūkiai: antsvoris/nutukimas, cukrinis diabetas, širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, autoimuninės ligos, demencija, depresija, hormoniniai sutrikimai, vėžys.

Alergijos pavasarį, vasarą ir rudenį – svarbu rasti priežastį

Ne visi atėjusį pavasarį pasitinka su džiaugsmu. Kai kuriems žmonėms, tai yra alerginių reakcijų pasireiškimo metas. Daugeliui jų tenka atnaujinti vaistų vartojimą ar netgi padidinti dozę, kad galėtų mėgautis pasivaikščiojimu po žydinčiais medžiais.

Ligų prevencija, o ne jų gydymas – neišvengiama medicinos ateitis

„Jei reikėtų keliais sakiniais paminėti mūsų klinikos išskirtinumą, pirmiausia išskirtume tai, kad visose klinikose skirtingose pasaulio šalyse mes taikome ir kuriame aukštąsias technologijas, ieškome sveikatos sutrikimų priežasčių, tiriame ir gydome ląstelių lygmenyje, vadovaujamės individualiu požiūriu į pacientą, skiriame dėmesį ilgalaikei sveikatai“, – sako neseniai duris atvėrusios tarptautinės medicinos technologijų klinikos „Health Optimizing Vilnius“ vadovė ir partnerė Kristina Plisienė.

Centrinės nervų sistemos stiprinimas be medikamentų

Stebint kaimynystėje vykstantį karą dauguma žmonių patiria stresą, bet tai nebūtinai reiškia aiškiai matomą sudirgimą ar panikos atakas. Iš išorės galime atrodyti visai ramūs, tačiau besikaupianti įtampa ilgainiui gali lemti atsirandantį fiziologinį stresą.

zarnynas

Kaip peršalimas gali paveikti žarnyną

Virškinimo problemos gali būti ne pirmas dalykas, apie kurį pagalvojate peršalus, tačiau skrandžio sutrikimai kartu su skausmu, vidurių užkietėjimu ar net viduriavimu gali būti bjaurus papildomas simptomas žmonėms, sergantiems dirgliosios žarnos sindromu (DŽS). Pati virusinė infekcija, vaistai, kuriuos vartojate, kad su ja kovotumėte, taip pat stresas ir nuovargis, atsirandantis kartu su blogu oru, išties, gali sujudinti jūsų vidurius!