Tik mūsų klinikoje:

Neinvazinis virškinimo testas

Mūsų klinikoje atliekamas Heidelbergo testas yra neinvazinis tyrimas, kurio metu sekamas skrandžio rūgštingumo lygis. Gaunami duomenys padeda greitai ir tiksliai nustatyti virškinimo sutrikimų priežastis. 

Kaip vyksta Heidebergo testo procedūra ir kaip jai pasiruošti?

Atliekant Heidebergo testą pacientas praryja vitamino tabletės dydžio kapsulę, prilaikomą siūlo. Patekusi į skrandį, kapsulė pradeda matuoti jo rūgštingumo lygį ir gautus duomenis realiu laiku siunčia į gydytojo kompiuterį. Taip nustačius tuščio skrandžio rūgštingumą, pacientui duodama atsigerti šarminio skysčio, kad gyvai galėtume stebėti per kiek laiko atsistato (arba neatsistato) skrandžio sulčių pH balansas. Priklausomai nuo paciento, procedūra gali užtrukti nuo 1,5 val. iki 2,5 val. Prieš testą 8 – 10 val. būtina nevalgyti ir negerti skysčių, o iki testo likus bent 7 d. – nevartoti rūgštingumą mažinančių vaistų, antihistaminų ar antibiotikų.

Kas tiriama testo metu?

Testo metu nustatomas skrandžio rūgštingumo lygis, gleivių gausumas ir maisto pašalinimo iš skrandžio laikas. Pagal poreikį užsienio laboratorijose atliekame papildomus maisto netoleravimo tyrimus.

Kada rekomenduojamas Heidelbergo testas?

Heidelbergo testas dažniausiai skiriamas skrandžio rūgštingumui nustatyti. Sveika skrandžio rūgščių pusiausvyra organizmui leidžia lengviau pasisavinti maistą, papildus, medikamentus ir palaiko sveiką imuninę sistemą. Sutrikus skrandžio rūgštingumui, virškinamasis traktas nebesugeba tinkamai pasisavinti organizmui būtinų elementų, o dėl to silpsta visas organizmas.

Registruokitės dabar ir gaukite 10% nuolaidą

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.