bukite sveiki konferencija

Konferencija "Būkite sveiki"

Lapkričio 25 d., 2022

Konferencijoje po vienu stogu skirtingi specialistai kalbėjo, kaip tinkamai pasirūpinti šeimos FIZINE, EMOCINE bei PSICHOLOGINE sveikata.
 
Mūsų klinikos psichologė Miglė  Vainalavičiūtė skaitė pranešimą:
“Integruota medicina: aukštųjų technologijų galimybės dirbant su psichosomatika”.
 
EMOCIJOS gali prisidėti ne tik prie sveikatos sunkumų, bet ir prie jos PALAIKYMO!  Klinikos psichologė Miglė priminė, kad emocijos evoliucijos eigoje padėjo mums išgyventi, kad jos lygiai taip pat padeda ir dabar. Tiesiog reikia prisiminti, kad emocijos yra svarbi mūsų dalis, turinti sąsajas ir su fiziologine sveikata.
 
Svarbu:
✅atpažinti, kada patiriamos emocijos ir išgyvenamos situacijos sekina;
✅įsivertinti ar stresas patiriamas, kokie jo ženklai ir simptomai;
✅prisiminti, jog psichosomatiniai sunkumai dažniau pastebimi tarp asmenų, kurie nėra linkę rodyti, aiškinti, suvokti savo jausmų;
✅lėtinio streso pasekmės pasireiškia kaip psichologinės ir fizinės energijos stygius, miego sutrikimai, emocinis nestabilumas ir kt.
 
“Health Optimizing Vilnius” – Jūsų ateities sveikata šiandien!

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.

Rekvizitai

HEALTH OPTIMIZING VILNIUS
UAB “Kira LT”, Šeimos medicinos klinika
Įmonės kodas: 305146503
PVM mokėtojo kodas: LT100012450212

Testai ir terapijos