Tiesioginė transliacija​

Liepos 22 d., 2021

Dietistė Vaida Kurpienė ir  „Health Optimizing Vilnius“ klinikos šeimos gydytoja Gabrielė Bagdonė diskutuoja FB tiesioginės transliacijos metu tema: „Ar visada skrandžio rūgšties yra per daug, kai jaučiamas deginimo pojūtis?“

Dažniausiai pacientai, susidūrę su skrandžio rūgštingumo problema, imasi vaistų, kurie mažintų skrandžio rūgštį. Tačiau dažnu atveju būtent sumažėjęs rūgštingumas yra nemalonių deginančių simptomų priežastis. 

Pokalbis, kuris gali pakeisti ne tik nuomonę apie skrandžio rūgštingumo gydymą, bet ir iš esmės pagerinti Jūsų sveikatą.

 Tiesioginės transliacijos įrašą galite peržiūrėti čia>> 

Registruokis pilnam 20 000 kriterijų patikrinimui

Išsamiausias Lietuvoje sveikatos tyrimas trunka nuo 2 iki 3 val. Jo metu kruopščiai ištiriamos visos organizmo funkcijos, nustatomi lėtiniai ligų židiniai, atsakingi ne tik už ligų atsiradimą, bet ir trukdantys organizmui tinkamai tvarkytis su stresu, įtampomis ar kitomis gyvenimo būdo sukeltomis problemomis.

Tyrimo metu yra sudaromas gydymo, mitybos ir gyvensenos pokyčių planas. Jį rekomenduojama atlikti kartą per metus, kaip efektyviausią profilaktinę sveikatos priežiūros priemonę.

Po registracijos susisieksime ir sederinsime patogiausią apžiūros laiką.

Rekvizitai

HEALTH OPTIMIZING VILNIUS
UAB “Kira LT”, Šeimos medicinos klinika
Įmonės kodas: 305146503
PVM mokėtojo kodas: LT100012450212

Testai ir terapijos