Mamų gruodis: sveikatos dovana mamai

mamu gruodis blogpost

Pamirškit Santą, tai mamos dovanoja mums Kalėdas

Svarbiausias kartas per metus

Tai ne tik tradicija, tai – mamos meilė kiekvienam šeimos nariui suburia visus kartu. Ir nėra svarbu, ar tai yra senolė, kurios anūkai ir proanūkiai susirenka pasveikinti vienas kito, ar jauna mama, kuri sugebėjo apsirūpinti ir papuošimais, ir dovanomis, ir šventiška dvasia. Gruodis, tai mėnesis, kai už visą šeimos bendrumą turim dėkoti joms, mamoms.

Dovana mamai - rūpestis už rūpestį

2020 yra ypatingi. Šiemet labiau reikia ne spalvingų dovanų dėžučių, o pasirūpinti vieni kitais. Mūsų siūloma dovana – didelis, išsamus sveikatos tyrimas, didžiausias, kokį galima gauti Lietuvoje. Tyrimas, kuris padės atrasti užslėptas ligų priežastis. Su Health Optimizing Kalėdiniu pasiūlymu padėkite mamoms jaustis gerai visus kitus metus.

Svarbiausia - saugokime vieni kitus

Atsisveikinkit su šiais beprotiškais metais taip, kad kitąmet galėtume pasimatyti be baimės. Šiemet likite namie, parodykit savo dėmesį su mūsų Kalėdiniu pasiūlymu. Mamos galės juo pasinaudoti bet kada per ateinančius metus, kai bus saugu ir patogu atvažiuoti iki klinikos ir rasti atsakymus į visus sveikatos klausimus.

Specialus pasiūlymas 20 000 kriterijų tyrimui

Iki gruodžio 31 dienos speciali kaina 250 EUR (įprasta bendro sveikatos įvertinimo kaina 312,50-375 EUR). Tyrimo trukmė 2.5-3 val. Jei norite padovanoti savo mamai išsamų tyrimą, kuris padės atrasti užslėptas ligų priežastis – užpildykite anketą ir mes netrukus su Jumis susisieksime. Jei turite papildomų klausimų, drąsiai skambinkite +370 682 12029.