Naujausi tyrimai skelbia: tanki krūtinė – vienas iš vėžio rizikos veiksnių

HO-rozinis-spalis-web-naujiena

Krūties vėžys yra dažniausia moterų problema visame pasaulyje. Mūsų klinika Švedijoje pasidalino statistika – jų šalyje kiekvieną dieną krūties vėžys diagnozuojamas vidutiniškai 24 moterims.

Naujausi tyrimai skelbia, kad vienas iš pagrindinių krūties vėžio rizikos veiksnių yra padidėjęs liaukinis krūtinės audinių tankumas arba tanki krūtinė.

Kas yra TANKI KRŪTINĖ? Kodėl tai svarbu kalbant apie KRŪTŲ VĖŽĮ?

Tanki krūtinė – tai tankų liaukinį audinį turinti krūtinė. Audinys gali būti skirstomas į keletą kategorijų – riebalinį, į turintį paskirus fibroliaukinius sutankėjimus, netolygiai tankų ir labai tankų.

1 pav. A, B – netanki krūtinė, C, D – tanki ir labai tanki krūtinė

2 pav. Netankios krūties mamograma ir tankios krūties mamograma, kurioje sunku įmatyti net didelį naviką

 • Tankus krūtų audinys yra rizikos veiksnys krūties vėžiui atsirasti. Beveik 50% moterų virš 40 metų amžiaus turi TANKIAS KRŪTIS, apie 10% – LABAI TANKIAS.
 • Krūties vėžio rizika 4-6 KARTUS DIDESNĖ moterims, turinčioms labai tankias krūtis, palyginti su moterimis, turinčiomis mažo tankio krūtis.
 • Tankiose krūtyse vėžys gali būti NEMATOMAS MAMOGRAMOSE ir gali likti nenustatytas net ir tuomet, kol užauga pakankamai didelis ir gali plisti.

Kaip kuo anksčiau pastebėti krūties anomalijas?

Vienas iš metodų yra medicininė TERMOGRAFIJA, tai patvirtintas ir patikimas ankstyvo krūties būklės nustatymo bei stebėjimo metodas.

 • Termografija ypač veiksminga įvairaus amžiaus moterims, taip pat ir tankias krūtis turinčioms moterims, todėl ji yra vertinga profilaktinių sveikatos patikrinimų priemonė.
 • Skirtingai nuo kai kurių kitų patikros metodų, termografija nenaudoja radiacijos, todėl yra saugus periodinės patikros būdas.
 • Termografija aptinka minimalius temperatūros pokyčius ir pateikia itin išsamią informaciją, leidžiančią anksti aptikti pakitimus.

Ką reiškia anksti aptikti pakitimus? Kaip tai atrodo?

Nuo pirmosios sergančios ląstelės atsiradimo iki naviko aptikimo gali praeiti 20 ir daugiau metų. Naudojant termografiją pokyčiai pastebimi anksčiau nei naudojant kitus metodus.

Prevencinė termografija ir organizmo gebėjimas sveikti pačiam

 • Sveikas gyvenimo būdas: tinkama mityba, sumažintas stresas, fiziniai pratimai ir reguliari dantų priežiūra yra geros krūtų sveikatos ramsčiai.
 • Hormonų pusiausvyra: pastaroji vaidina svarbų vaidmenį palaikant sveikatą ir užkertant kelią problemoms.
 • Tinkamas sveikatos palaikymas: stebėdami pažinkite savo kūną ir jo signalus, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus dėl savo sveikatos anksčiau laiko.
 • Reguliarus pasitikrinimas: naudodami termografiją, galime vizualiai stebėti ir sekti, kaip jūsų kūnas reaguoja į prevencines priemones.
 • Kūno gebėjimas sveikti: atraskite natūralų kūno gebėjimą pasveikti pačiam, kai jam suteikiamos tinkamos priemonės ir parama.

Prieš ir po krūtinės šukavimo sausu šepečiu (rezultatas po 3 mėnesių):

Prieš ir po detoksikacijos (rezultatas po 6 mėnesių):

Limfos sutrikimas dėl per ankštos liemenėlės (rezultatas po 4 mėnesių):

Prieš ir po mitybos pakeitimo (rezultatas po 6 mėnesių):

Rezervuokite susitikimą jau dabar! Kaina - 125 Eur (įprasta - 150 Eur). Trukmė - iki 1 val.

Registruotis galima paskambinus  tel. + 370 682 12029 arba el. paštu vilnius@healthoptimizing.com

„Health Optimizing Vilnius“ – Jūsų ateities sveikata šiandien!