Užsikrėtėte virusine infekcija, persirgote, bet… vis dar jaučiatės blogai?

post-virus

Kai kuriems žmonėms persirgusiems virusine infekcija, sveikatos problemos užsitęsia ir netgi sukelia sumaištį. Jos gali trukti kelias savaites, mėnesius, ar net pusmetį. Žmonės patiria vadinamąjį „povirusinį nuovargį“ ir kitus susijusius simptomus:

 • mąstymo, susikaupimo sunkumą („smegenų rūką“);
 • kosulį;
 • galvos skausmą ir svaigimą;
 • raumenų ir sąnarių skausmus;
 • miego problemas;
 • nuotaikų pokyčius;
 • virškinimo sutrikimus;
 • moteris vargina menstruacinio ciklo pokyčiai ir dar daug daugiau.

Visa tai nutinka ne todėl, kad virusas lieka kūne. Taip yra todėl, kad virusinė infekcija buvo „paskutinis lašas“, užpildęs sveikatos problemų taurę! Vadinasi, iki ligos buvo problemų į kurias nekreipėte dėmesio. Norint atgauti gerą savijautą, reikia susitvarkyti bent dalį tų bėdų, kurios susikaupė, o vėliau imtis veiksmų, kad jos nepasikartotų.

Ką daryti persirgus?

 1. Neskubėkite. Jūsų organizmas tik ką kovojo su liga, kuri smarkiai puolė Jūsų imuninę sistemą. Duokite sau laiko atsikvėpti. Nepulkite griebtis senos rutinos – viskas ateis palaipsniui.
 2. Išsiaiškinkite kokia sveikatos būklė yra dabar. Po persirgtos virusinės infekcijos lėtinės ligos forma gali paūmėti, o visas organizmas atsistatyti sunkiau. Kitaip tariant, sveikatos sutrikimas, kuris dangstėsi be simptomų iki pat patirto imuninės sistemos lūžio, tikėtina, aktualizuosis ir po jo.
 3. Atkreipkite dėmesį į išliekamuosius reiškinius. Nesvarbu, ar tai išlikęs varginantis galvos skausmas, ar tik nuovargio epizodai – palaikykite ryšį su savo gydytoju. Įvairios procedūros padeda pašalinti šiuos nusiskundimus kur kas greičiau, nei juos ignoruojant ir laukiant, kol simptomai praeis savaime.
 4. Judėkite. Truputis fizinio krūvio išeis į naudą. Išeikite pasivaikščioti, bet nepervarkite. Kaip sakoma  „mažiau yra daugiau“.
 5. Sveikai valgykite. Tai vienas svarbiausių aspektų visiems, norintiems savo kūną praturtinti maistinėmis medžiagomis, vitaminais, mineralais. Maitinkite ne grįžtančius skonio receptorius, o organizmą. Duokite jam to, kas jam padės greičiau sugrįžti į senas vėžias. Daug daržovių, vaisių, ekologiškų produktų ir lengvai pasisavinamo maisto. Rekomenduojame turėti mitybos planą, sudarytą specialisto – tik taip būsite tikri, kad Jūsų mitybos racionas išties subalansuotas.
 6. Mąstykite. Virusas paveikia ir nervų sistemą, todėl sutrikusi atmintis ir dėmesio stoka yra dažnas nusiskundimas. Užsiimkite smegenis lavinančia veikla – išmokite kažką naujo, pieškite, spręskite kryžiažodžius, grokite, skaičiuokite atmintinai. Tai padės smegenims kurti naujas neuronų jungtis, grąžins prarastus gebėjimus.
 7. Dalinkitės. Neslėpkite savo būsenos nuo aplinkinių, priešingai – dalinkitės savo istorija ir patyrimais. Aktyvūs socialiniai ryšiai ne tik kuria pilnavertišką gyvenimą, bet ir mažina stresą, apsaugo nuo ligų, ilgina gyvenimą.

Kuo gali būti naudingos aukštosios technologijos?

„Health Optimizing Vilnius“ klinikoje atliekame specialų įvertinimą skirtą persirgus virusine infekcija. Patikrinimas leidžia nustatyti pagrindinius sveikatos parametrus, būdingus po-virusiniams iššūkiams!

Galite greitai ir lengvai sužinoti:

 • Bendrą savo sveikatingumo indeksą;
 • Kūno savireguliacijos parametrus ląstelės lygmenyje;
 • Ląstelių veiklos efektyvumą, deguonies, azoto oksido apykaitą;
 • Vandens ir mikroelementų balansą;
 • Nervinės sistemos balansą, gebėjimą atsistatyti, tinkamai sveikti;
 • Bendrą organizmo sistemų būklę – virškinimo, kvėpavimo, kraujotakos ir kt.;
 • Kurias sveikatos sritis tikslingiausia stiprinti, kokių gyvenimo būdo veiksnių pokyčių imtis.

Išsiaiškinus kokia sveikatos būklė yra šiuo metu ir pritaikius tinkamą sveikatos atkūrimo planą, gerės bendra savijauta, kūnas pamažu taps fiziškai pajėgus vis didesniam fiziniam krūviui ir savu tempu grįš į  prieš tai buvusį ir Jums įprastą gyvenimo ritmą.

Susisiekite su mumis, suplanuokite trumpą įvertinimą po virusinės infekcijos. Tikrai nelaukite! Posakis „laikas gydo visas žaizdas“ – šiuo atveju – visai netinka. Delsiant ir nesikreipiant pagalbos, sveikata gali dar pablogėti.

Rezervuokite susitikimą jau dabar!

Išsamus sveikatos įvertinimas naudojant visas 8 klinikoje esančias aukštąsias technologijas!

Tyrimo trukmė iki 2 val.

Speciali kaina iki kovo 31 dienos 110 Eur. / 1 val.

„Health Optimizing Vilnius“ - Jūsų ateities sveikata šiandien!