Centrinės nervų sistemos stiprinimas be medikamentų

HO-centrine-nervu-sistema

Stebint kaimynystėje vykstantį karą dauguma žmonių patiria stresą, bet tai nebūtinai reiškia aiškiai matomą sudirgimą ar panikos atakas. Iš išorės galime atrodyti visai ramūs, tačiau besikaupianti įtampa ilgainiui gali lemti atsirandantį fiziologinį stresą.

Šis stresas vertinamas kaip vienas pagrindinių faktorių atsakingų už darnios kūno ir minčių pusiausvyros suardymą. Tokiu atveju mintys ir situacijos vertinimas yra vienoks, o kūno reakcijos gali būti priešingos. Tarkime, mintyse gali norėtis klykti “bėk”, bet kojos tarsi paralyžiuotos arba norisi išrėkti patiriamą emocinį skausmą ir neteisybę, bet kūno išorė atrodo tyli ir sustingusi.

Fiziologinio streso reguliavimo mechanizmas kūne yra autonominė nervų sistema, kurios veikimas nepriklauso nuo asmens sąmoningos kontrolės.

Ką galime padaryti?

Galime padėti kūnui atstatyti autonominės nervų sistemos balansą ir sumažinti žalingą fiziologinį stresą nenaudojant medikamentų, bet pasitelkiant aukštąsias technologijas. „Health Optimizing Vilnius“ klinikos gydytojai paruošė specialų protokolą centrinei nervų sistemai balansuoti.

Aukštųjų technologijų pagalba atliekami tyrimai leidžia pamatyti/nustatyti:

  • galvos smegenų zonų aktyvumą;
  • antinksčių būklę;
  • kūno adaptaciją stresui;
  • organizmo gebėjimą atsistatyti po fiziologinio streso.

 

Klinikoje kiekvienam individualiai pagal poreikį paskirtos gydytojo rekomenduotos terapijos padeda:

  • balansuoti simpatinę ir parasimpatinę nervų sistemą naudojant infraraudonosios spinduliuotės procedūrą;
  • aktyvinti imuninę sistemą, skydliaukės funkciją, antinksčių bei smegenų sritis naudojant elektromagnetinių bangų terapiją;
  • pagerinti miego kokybę naudojant magnetinių bangų terapiją.

 

Gydytojo konsultacijos ir tyrimų trukmė – 45 min. Speciali kaina – 90 eur.

Išsamesniam ir gilesniam savęs pažinimui klinikos specialistai taip pat rekomenduoja atlikti psichologinio streso vertinimą (pamatyti emocinę būklę: nerimo, įtampos lygį) pasitelkiant Balso analizę (45 min). Plačiau apie balso analizę >>

Rezervuokite susitikimą jau dabar!

„Health Optimizing Vilnius“ - Jūsų ateities sveikata šiandien!